|
BORUTOV MODELARSKI FORUM - PROSTOLETEČI MODELI F1-ABCH
|
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
Avtor |
Sporočilo |
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 20 Nov 2017 12:50 Naslov sporočila: |
|
|
Tui Cup of New Zealand, Apr 16, Narrandera, NSW (AUS), F1ABC
Widgieva Cup, Apr 18, Narrandera, NSW (AUS), F1ABC
AFFS Championships, Apr 20, Narrandera, NSW (AUS), F1ABC
(from Free Flighter Nov.2017) |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 17 Jan 2018 07:02 Naslov sporočila: |
|
|
Uradne spletne strani Svetovnega pokala FAI za kategorije F1ABCEPQ so že aktivne:
FAI World Cup in F1ABCEPQ classes official webpages are active now:
FAI Free Flight World Cup 2018 |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 10 Feb 2018 20:25 Naslov sporočila: |
|
|
Kiwi World Cup of New Zealand, Feb 10-12, Lost Hills, California (USA), F1ABCPQ
Roland pošilja par slikic iz Lost Hillsa:
Pravkar smo koncali tretji turnus... Vsi smo polni( jaz, Lesko, Bezak)upam da bo tako tudi na koncu. Imam obcutek da je vec tekmovalcev kot prejsnja leta... vreme je toplo, (24 st.)3-5 m vetra.
Zračno srečanje z Kitajskim modelarjem... Startal takoj po trku, nisem vedel da je model polomljen... 165 sec....
Nazadnje urejal/a Bogdan 12 Feb 2018 07:16; skupaj popravljeno 1 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 11 Feb 2018 05:25 Naslov sporočila: |
|
|
From Jasna Pečenković
Dave se kolačima
Nazadnje urejal/a Bogdan 11 Feb 2018 19:25; skupaj popravljeno 1 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 11 Feb 2018 05:32 Naslov sporočila: |
|
|
Roger Morrell on FB:
----
Kiwi World Cup Fly off update
The weather forecast for tomorrow gives us a wind of only 2 mph at 7AM. This wind is from the West. This is typical Lost Hills and we noticed that this morning. The wind was from the West and swung to a Northerly direction as the sun rose. We cannot fly from the Northern most flight line when the wind is from the West because it is too close to Holloway Road. The site choice will be probably be between the North Western corner of our property and the “Middle” line we used today. We are telling you this because the North Western corner of our property was not discussed today. The decision has to be made in the morning.
You will have seen that 33 F1B flyers made the flyoff as well as 24 in F1A, 8 in F1C and 2 in F1Q. We need many time keepers so be sure to come out and time to support those who made the fly off. Each person in the fly off should bring a time keeper. The time keepers will be distributed on a random basis.
The scorekeeper has all the time cards and they will be distributed by the CD or his helper to the time keepers. You do not need to pick them up. We will fly the two classes with the smaller number of fly off participants first. It is important to be there promptly by 7 as we want to get the flyoffs finished by 8 AM.
The Max is 10 minutes unless otherwise notified.
The score sheet showing those clean has been made available on the Free Flight group on Facebook and distributed via SEN
From SEN
-----
First Day Kiwi Cup
Day started off well but by round 4 the wind arose. This caused a hold of one hour at Noon. The wind appear to drop but this was misleading. Flying resumed at 1:30 with a 2 minute max. Wind speed varied significantly
Because of the unpredictable weather and anger of the models going in the orchard the regular rounds were finished after round 5.
Flyoff at 7 am in the AM - target max probably 10 minutes, details to follow
Koda: |
F1A
Family NamGiven Name 3 Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Total Place
Andrist Dominik SUI 240 180 180 180 120 900
Bajorat Volker GER 240 180 180 180 120 900
BalassianoAviv ISR 240 180 180 180 120 900
Bezak Ivan SVK 240 180 180 180 120 900
Challine Jean-Pierre FRA 240 180 180 180 120 900
Echivard Didier FRA 240 180 180 180 120 900
Farmer Jim USA 240 180 180 180 120 900
Gao Xuyun CHN 240 180 180 180 120 900
Greub Martin SUI 240 180 180 180 120 900
GrushkovskYuri UKR 240 180 180 180 120 900
Halbmeier Dirk GER 240 180 180 180 120 900
Jensen Steffen DEN 240 180 180 180 120 900
KosonozhkiMikhail RUS 240 180 180 180 120 900
Lesko Robert CRO 240 180 180 180 120 900
Limberger Siegfried GER 240 180 180 180 120 900
Liu Jie CHN 240 180 180 180 120 900
Mitchell Phil AUS 240 180 180 180 120 900
Nyhegn Jes DEN 240 180 180 180 120 900
Rasmussen Peter DEN 240 180 180 180 120 900
Reshef Ziv ISR 240 180 180 180 120 900
Reuß Steffen GER 240 180 180 180 120 900
Shitrit Nir ISR 240 180 180 180 120 900
Van Nest Brian USA 240 180 180 180 120 900
Zak Yehuda ISR 240 180 180 180 120 900
Malila Lauri SUI 240 175 180 180 120 895 25
Goldstein Guy USA 240 174 180 180 120 894 26
Stowe Tahn AUS 227 180 180 180 120 887 27
PecenkovicJasminka BIH 226 180 180 180 120 886 28
Andrist Christian SUI 240 180 180 164 120 884 29
Banos Alfredo DaniARG 221 180 180 180 117 878 30
Koglot Roland SLO 240 180 180 164 112 876 31
PecenkovicEnes BIH 240 156 180 180 120 876 32
Bauer Ken USA 240 180 180 155 120 875 33
Findahl Per SWE 240 180 154 180 120 874 34
Persson Anders SWE 240 169 145 180 120 854 35
McKeever Mike USA 184 180 180 180 120 844 36
Aberlenc Frederic FRA 195 180 180 164 120 839 37
RosenzweigShlomi USA 240 180 180 118 120 838 38
Wallace Robert NZL 240 180 180 180 57 837 39
Brocks K Peter USA 240 136 180 180 98 834 40
Brun Pierre USA 221 180 180 100 120 801 41
Campbell Malcolm AUS 175 162 180 155 120 792 42
Bachmann Christoph SUI 240 180 180 180 0 780 43
Limberger Rene USA 240 180 180 180 0 780 44
Sauter Dietrich GER 240 180 180 180 0 780 45
Seren Johannes GER 112 180 180 180 120 772 46
Kongstad Karsten DEN 220 164 180 180 0 744 47
Moskoviz Matti ISR 240 180 180 137DNF 737 48
Abad Javier ESP 240 180 112 180 21 733 49
Parker Jim USA 240 180 0 180 120 720 50
Andrist Alfred SUI 240 158 180 140 0 718 51
Allnutt Peter CAN 220 87 139 125 120 691 52
Cooper John GBR 199 122 180 180DNF 681 53
Issakov Saar ISR 240 180 180 31DNF 631 54
Dong Ziyi CHN 240 180 180 600 55
Puhakka Risto USA 66 159 180 180 0 585 56
Fathers Albert AUS 119 65 122 180DNF 486 57
Wang Huaqiang CHN 240 175 415 58
F1B
Family NameGiven Name 3 Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Total Place
Andriukov Alexander USA 240 180 180 180 120 900
Baruch Abraham ISR 240 180 180 180 120 900
Bodin Jean Luc FRA 240 180 180 180 120 900
Booth William USA 240 180 180 180 120 900
Crowley Paul USA 240 180 180 180 120 900
Davis Mike USA 240 180 180 180 120 900
Dong Qingming CHN 240 180 180 180 120 900
Gorban Evgeny UKR 240 180 180 180 120 900
Hagay Gil ISR 240 180 180 180 120 900
Jensen Blake USA 240 180 180 180 120 900
Jones Charles USA 240 180 180 180 120 900
Jones Ryan USA 240 180 180 180 120 900
Kovalenko Mykola UKR 240 180 180 180 120 900
Kulakovsky Oleg UKR 240 180 180 180 120 900
Larsen Dag Edvard NOR 240 180 180 180 120 900
Li Qinghua CHN 240 180 180 180 120 900
Lu Hong CHN 240 180 180 180 120 900
Lu Yang CHN 240 180 180 180 120 900
Malkhasyan Sevak USA 240 180 180 180 120 900
Marquois Bernard FRA 240 180 180 180 120 900
Mathews Tony CAN 240 180 180 180 120 900
Matsuo Tetsuro JPN 240 180 180 180 120 900
MoennighoffPeter GER 240 180 180 180 120 900
Morgan Vin AUS 240 180 180 180 120 900
Nereng Vegar NOR 240 180 180 180 120 900
Obligenarz Tomer ISR 240 180 180 180 120 900
Paff Dieter GER 240 180 180 180 120 900
Rossiter Paul AUS 240 180 180 180 120 900
Seifert Michael GER 240 180 180 180 120 900
Stefanchuk Stepan UKR 240 180 180 180 120 900
Su Haotian CHN 240 180 180 180 120 900
Vivchar Igor UKR 240 180 180 180 120 900
Xie Penghui CHN 240 180 180 180 120 900
Nouvian Richard FRA 240 180 180 170 120 890 34
Felix Ronald USA 240 180 150 180 120 870 35
SchwartzbacChristian DEN 240 180 180 150 120 870 36
Broberg Håkan SWE 240 178 180 148 120 866 37
Wang Na CHN 240 135 180 180 120 855 38
Ghio Walt USA 151 180 180 180 120 811 39
Hemsworth Craig AUS 154 180 180 180 91 785 40
Batiuk George GER 240 180 180 173DNF 773 41
Squires Paul NZL 240 103 180 146 97 766 42
McGuckin Derek USA 240 180 160 180DNF 760 43
Richardson Mike USA 240 180 180 160DNF 760 44
Liu Shiyun CHN 136 178 180 144 120 758 45
Norvall Larry USA 240 180 180 153DNF 753 46
Clapp John USA 240 180 180 146DNF 746 47
Fibish Tuvia ISR 240 180 180 141DNF 741 48
Chevenard Didier FRA 240 180 180 127DNF 727 49
Blazhevych Iurii UKR 240 180 180 22 0 622 50
Eimar Bror SWE 44DNF DNF DNF DNF 44 51
Max Scores 240 180 180 180 120
F1C
Family NamGiven Name3 Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Total Place
Babenko Artem UKR 240 180 180 180 120 900
Deng Hongyu CHN 240 180 180 180 120 900
MalkhasyanTaron USA 240 180 180 180 120 900
Mathis Richard USA 240 180 180 180 120 900
McBurnett Ron USA 240 180 180 180 120 900
Savukhina Larisa RUS 240 180 180 180 120 900
Sheng Xinpu CHN 240 180 180 180 120 900
Summersby Roy StepheAUS 240 180 180 180 120 900
Parker Faust USA 240 180 173 180 120 893 9
Gao Yuan CHN 240 180 180 167 120 887 10
Faux Kenneth GBR 240 180 165 180 120 885 11
Jack Alan GBR 240 180 161 180 120 881 12
Yin Zizhe CHN 240 180 150 180 120 870 13
Roberts Mike USA 240 180 180 143 0 743 14
Mennano Guy USA 240 180 180 127 0 727 15
Lester Michael GBR 31 150 180 180 120 661 16
Carroll Edward USA 177 180 180 119DNF 656 17
Chesson Don USA 240DNF 180 180DNF 600 18
Pope Gary AUS 240DNF DNF DNF DNF 240 19
Max Scores 240 180 180 180 120
F1Q
Family NamGiven Name 3 Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Total Place
Murphy Jack USA 240 180 180 180 120 900
Sifleet Robert USA 240 180 180 180 120 900
Ivers Dick USA 240 174 180 180 120 894 3
Ioerger Thomas USA 201 180 180 180 120 861 4
Kaynes Ian GBR 238 175 153 143 65 774 5
Parker Julie USA 182 180 180 180 8 730 6
Seren Paul GER 117 180 180 180 21 678 7
Max Scores 240 180 180 180 120
F1P
Family NamGiven Name3 Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Total Place
Ashworth Hayden USA 170 180 0 164 120 634 1
Max Scores 240 180 180 180 120 |
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 11 Feb 2018 19:48 Naslov sporočila: |
|
|
Kiwi World Cup of New Zealand, Feb 10-12, Lost Hills, California (USA), F1ABCPQ
RESULTS
F1A
1. Aviv Balassiano, ISR +473
2. Mikhail Kosonozhkin, RUS +429
3. Dirk Halbmeier, GER +422
F1B
1. Tony Mathews, CAN +487
2. Alexander Andriukov, USA +481
3. Igor Vivchar, UKR +473
F1C
1. Larisa Savukhina, RUS +397
2. Richard Mathis, USA +383
3. Artem Babenko, UKR +373
F1Q
1. Jack Murphy, USA +368
2. Robert Sifleet, USA +261
3. Dick Ivers, USA 894
Full list by
Koda: |
F1A
Family NamGiven Name 3 RoundRoundRoundRoundRoundFlyofTotal Place
BalassianoAviv ISR 240 180 180 180 120 473 1373 1
KosonozhkiMikhail RUS 240 180 180 180 120 429 1329 2
Halbmeier Dirk GER 240 180 180 180 120 422 1322 3
Mitchell Phil AUS 240 180 180 180 120 404 1304 4
Reuß Steffen GER 240 180 180 180 120 386 1286 5
Nyhegn Jes DEN 240 180 180 180 120 375 1275 6
Bezak Ivan SVK 240 180 180 180 120 374 1274 7
GrushkovskYuri UKR 240 180 180 180 120 342 1242 8
Andrist Dominik SUI 240 180 180 180 120 338 1238 9
Reshef Ziv ISR 240 180 180 180 120 338 1238 10
Echivard Didier FRA 240 180 180 180 120 327 1227 11
Bajorat Volker GER 240 180 180 180 120 324 1224 12
Liu Jie CHN 240 180 180 180 120 308 1208 13
Limberger Siegfried GER 240 180 180 180 120 301 1201 14
Rasmussen Peter DEN 240 180 180 180 120 301 1201 15
Shitrit Nir ISR 240 180 180 180 120 287 1187 16
Van Nest Brian USA 240 180 180 180 120 285 1185 17
Zak Yehuda ISR 240 180 180 180 120 273 1173 18
Greub Martin SUI 240 180 180 180 120 225 1125 19
Gao Xuyun CHN 240 180 180 180 120 138 1038 20
Jensen Steffen DEN 240 180 180 180 120 94 994 21
Challine Jean-Pierre FRA 240 180 180 180 120 0 900 22
Farmer Jim USA 240 180 180 180 120 0 900 23
Lesko Robert CRO 240 180 180 180 120 0 900 24
Malila Lauri SUI 240 175 180 180 120 895 25
Goldstein Guy USA 240 174 180 180 120 894 26
Stowe Tahn AUS 227 180 180 180 120 887 27
PecenkovicJasminka BIH 226 180 180 180 120 886 28
Andrist Christian SUI 240 180 180 164 120 884 29
Banos Alfredo DaniARG 221 180 180 180 117 878 30
Koglot Roland SLO 240 180 180 164 112 876 31
PecenkovicEnes BIH 240 156 180 180 120 876 32
Bauer Ken USA 240 180 180 155 120 875 33
Findahl Per SWE 240 180 154 180 120 874 34
Persson Anders SWE 240 169 145 180 120 854 35
McKeever Mike USA 184 180 180 180 120 844 36
Aberlenc Frederic FRA 195 180 180 164 120 839 37
RosenzweigShlomi USA 240 180 180 118 120 838 38
Wallace Robert NZL 240 180 180 180 57 837 39
Brocks K Peter USA 240 136 180 180 98 834 40
Brun Pierre USA 221 180 180 100 120 801 41
Campbell Malcolm AUS 175 162 180 155 120 792 42
Bachmann Christoph SUI 240 180 180 180 0 780 43
Limberger Rene USA 240 180 180 180 0 780 44
Sauter Dietrich GER 240 180 180 180 0 780 45
Seren Johannes GER 112 180 180 180 120 772 46
Kongstad Karsten DEN 220 164 180 180 0 744 47
Moskoviz Matti ISR 240 180 180 137DNF 737 48
Abad Javier ESP 240 180 112 180 21 733 49
Parker Jim USA 240 180 0 180 120 720 50
Andrist Alfred SUI 240 158 180 140 0 718 51
Allnutt Peter CAN 220 87 139 125 120 691 52
Cooper John GBR 199 122 180 180DNF 681 53
Issakov Saar ISR 240 180 180 31DNF 631 54
Dong Ziyi CHN 240 180 180DNF DNF 600 55
Puhakka Risto USA 66 159 180 180 0 585 56
Fathers Albert AUS 119 65 122 180DNF 486 57
Wang Huaqiang CHN 240 175DNF DNF DNF 415 58
Max Scores 240 180 180 180 120 600 1500
F1B
Family NameGiven Name 3 RoundRoundRoundRoundRoundFlyofTotal Place
Mathews Tony CAN 240 180 180 180 120 487 1387 1
Andriukov Alexander USA 240 180 180 180 120 481 1381 2
Vivchar Igor UKR 240 180 180 180 120 473 1373 3
Morgan Vin AUS 240 180 180 180 120 452 1352 4
Hagay Gil ISR 240 180 180 180 120 415 1315 5
Stefanchuk Stepan UKR 240 180 180 180 120 413 1313 6
Jensen Blake USA 240 180 180 180 120 406 1306 7
Nereng Vegar NOR 240 180 180 180 120 392 1292 8
Kovalenko Mykola UKR 240 180 180 180 120 390 1290 9
Kulakovsky Oleg UKR 240 180 180 180 120 389 1289 10
Jones Ryan USA 240 180 180 180 120 373 1273 11
Paff Dieter GER 240 180 180 180 120 372 1272 12
Gorban Evgeny UKR 240 180 180 180 120 369 1269 13
Jones Charles USA 240 180 180 180 120 368 1268 14
Larsen Dag EdvardNOR 240 180 180 180 120 365 1265 15
Malkhasyan Sevak USA 240 180 180 180 120 356 1256 16
Seifert Michael GER 240 180 180 180 120 324 1224 17
Li Qinghua CHN 240 180 180 180 120 322 1222 18
Dong Qingming CHN 240 180 180 180 120 321 1221 19
Davis Mike USA 240 180 180 180 120 317 1217 20
MoennighoffPeter GER 240 180 180 180 120 317 1217 21
Matsuo Tetsuro JPN 240 180 180 180 120 316 1216 22
Lu Yang CHN 240 180 180 180 120 314 1214 23
Baruch Abraham ISR 240 180 180 180 120 295 1195 24
Bodin Jean Luc FRA 240 180 180 180 120 289 1189 25
Lu Hong CHN 240 180 180 180 120 289 1189 26
Marquois Bernard FRA 240 180 180 180 120 279 1179 27
Obligenarz Tomer ISR 240 180 180 180 120 270 1170 28
Xie Penghui CHN 240 180 180 180 120 220 1120 29
Rossiter Paul AUS 240 180 180 180 120 164 1064 30
Su Haotian CHN 240 180 180 180 120 132 1032 31
Crowley Paul USA 240 180 180 180 120 121 1021 32
Booth William USA 240 180 180 180 120 73 973 33
Nouvian Richard FRA 240 180 180 170 120 890 34
Felix Ronald USA 240 180 150 180 120 870 35
SchwartzbacChristian DEN 240 180 180 150 120 870 36
Broberg Håkan SWE 240 178 180 148 120 866 37
Wang Na CHN 240 135 180 180 120 855 38
Ghio Walt USA 151 180 180 180 120 811 39
Hemsworth Craig AUS 154 180 180 180 91 785 40
Batiuk George GER 240 180 180 173DNF 773 41
Squires Paul NZL 240 103 180 146 97 766 42
McGuckin Derek USA 240 180 160 180DNF 760 43
Richardson Mike USA 240 180 180 160DNF 760 44
Liu Shiyun CHN 136 178 180 144 120 758 45
Norvall Larry USA 240 180 180 153DNF 753 46
Clapp John USA 240 180 180 146DNF 746 47
Fibish Tuvia ISR 240 180 180 141DNF 741 48
Chevenard Didier FRA 240 180 180 127DNF 727 49
Blazhevych Iurii UKR 240 180 180 22 0 622 50
Eimar Bror SWE 44DNF DNF DNF DNF 44 51
Max Scores 240 180 180 180 120 600 1500
F1C
Family NamGiven Name 3 RoundRoundRoundRoundRoundFlyofTotal Place
Savukhina Larisa RUS 240 180 180 180 120 397 1297 1
Mathis Richard USA 240 180 180 180 120 383 1283 2
Babenko Artem UKR 240 180 180 180 120 373 1273 3
MalkhasyanTaron USA 240 180 180 180 120 363 1263 4
McBurnett Ron USA 240 180 180 180 120 359 1259 5
Deng Hongyu CHN 240 180 180 180 120 347 1247 6
Summersby Roy StepheAUS 240 180 180 180 120 310 1210 7
Sheng Xinpu CHN 240 180 180 180 120 262 1162 8
Parker Faust USA 240 180 173 180 120 893 9
Gao Yuan CHN 240 180 180 167 120 887 10
Faux Kenneth GBR 240 180 165 180 120 885 11
Jack Alan GBR 240 180 161 180 120 881 12
Yin Zizhe CHN 240 180 150 180 120 870 13
Roberts Mike USA 240 180 180 143 0 743 14
Mennano Guy USA 240 180 180 127 0 727 15
Lester Michael GBR 31 150 180 180 120 661 16
Carroll Edward USA 177 180 180 119DNF 656 17
Chesson Don USA 240DNF 180 180DNF 600 18
Pope Gary AUS 240DNF DNF DNF DNF 240 19
Max Scores 240 180 180 180 120 600 1500
F1P
Family NamGiven Name 3 RoundRoundRoundRoundRoundFlyofFlyofFlyofTotal Place
Ashworth Hayden USA 170 180 0 164 120 634 1
Max Scores 240 180 180 180 120 360 480 600 2340
F1Q
Family NamGiven Name 3 Round Round Round Round Round FlyoffTotal Place
Murphy Jack USA 240 180 180 180 120 268 1168 1
Sifleet Robert USA 240 180 180 180 120 261 1161 2
Ivers Dick USA 240 174 180 180 120 894 3
Ioerger Thomas USA 201 180 180 180 120 861 4
Kaynes Ian GBR 238 175 153 143 65 774 5
Parker Julie USA 182 180 180 180 8 730 6
Seren Paul GER 117 180 180 180 21 678 7
Max Scores 240 180 180 180 120 600 1500 |
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 14 Feb 2018 20:00 Naslov sporočila: |
|
|
North American Cup of Canada, Feb 14, Lost Hills, California (USA), F1ABCQ
Roland sporoča z Valentinove tekme:
Tretji turnus PanAma gre k koncu. Zjutraj je bilo oblacno in popolnoma mirno, maloprej je pokukako sonce in zapihal rahli termicni veter... V F1A je 68 tekmovalcev... Ivan pravar ni zvozil, z Lekijem sva polna. Lep pozdrav vsem...
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 14 Feb 2018 20:06 Naslov sporočila: |
|
|
North American Cup of Canada, Feb 14, Lost Hills, California (USA), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Robert Leško, CRO
2. Per Findahl, SWE
3. Dirk Halbmeier, GER
F1B
1. Richard Nouvian, FRA
2. Oleg Kulakovsky, UKR
3. Stepan Stefanchuk, UKR
F1C
1. Yuri Shvedenkov, CAN
2. Roy Stephen Summersby, AUS
3. Faust Parker, USA
Full list by
Koda: |
F1A
Place Name Nat 1 2 3 4 5 FO1 FO2 Total
1 Lesko Robert CRO 240 180 180 180 240 360 404 1784
2 Findahl Per SWE 240 180 180 180 240 360 400 1780
3 Halbmeier Dirk GER 240 180 180 180 240 360 398 1778
4 Koglot Roland SLO 240 180 180 180 240 360 383 1763
5 Bajorat Volker GER 240 180 180 180 240 360 345 1725
6 Reshef Ziv ISR 240 180 180 180 240 360 338 1718
7 Moskovic Matti ISR 240 180 180 180 240 360 321 1701
8 Andrist Dominik SUI 240 180 180 180 240 360 320 1700
9 Aberlenc Frederic FRA 240 180 180 180 240 360 318 1698
10 Kosonozhkin Mikhail RUS 240 180 180 180 240 360 274 1654
11 Mitchell Phil AUS 240 180 180 180 240 360 265 1645
12 Fradkin Igor USA 240 180 180 180 240 360 256 1636
13 Pecenkovic Jasminka BIH 240 180 180 180 240 360 214 1594
14 Koerbin Antony NZL 240 180 180 180 240 360 211 1591
15 Sauter Dietrich GER 240 180 180 180 240 360 137 1517
16 Baruch Abraham ISR 240 180 180 180 240 360 78 1458
17 Valo Jari FIN 240 180 180 180 240 360 4 1384
18 Shitrit Nir ISR 240 180 180 180 240 360 0 1380
19 Issakov Saar ISR 240 180 180 180 240 349 0 1369
20 Limberger Rene USA 240 180 180 180 240 311 0 1331
21 Bauer Ken USA 240 180 180 180 240 283 0 1303
22 Banos Alfredo Dan ARG 240 180 180 180 240 200 0 1220
23 Grushkovskiy Yuri UKR 240 180 180 180 240 194 0 1214
24 Gao Xuyun CHN 240 180 180 180 240 189 0 1209
26 Liu Jie CHN 240 180 180 180 240 3 0 1023
26 Van Nest Brian USA 239 180 180 180 240 0 0 1019
27 Andrist Christian SUI 240 180 180 180 232 0 0 1012
28 Kongstad Karsten DEN 226 180 180 180 240 0 0 1006
29 Bezak Ivan SVK 240 180 160 180 240 0 0 1000
30 McKeever Mike USA 240 180 159 180 240 0 0 999
31 Jensen Steffen DEN 240 152 180 180 240 0 0 992
32 Stowe Tahn AUS 240 152 180 180 240 0 0 992
33 Cooper John GBR 206 180 180 180 240 0 0 986
34 Seren Johannes GER 240 140 180 180 240 0 0 980
35 Fathers Albert AUS 198 180 180 180 240 0 0 978
36 Dong Ziyi CHN 240 180 180 180 195 0 0 975
37 Balassiano Aviv ISR 240 180 180 180 195 0 0 975
38 Challine Jean-Pierre FRA 201 169 180 180 240 0 0 970
39 Malila Lauri SUI 240 128 180 180 240 0 0 968
40 Limberger Siegfried GER 240 180 180 180 184 0 0 964
41 Parker Jim USA 240 142 180 159 240 0 0 961
42 Brun pierre Pierre USA 219 140 180 180 240 0 0 959
43 Rasmussen Peter DEN 240 180 143 143 240 0 0 946
44 Pecenkovic Enes BIH 240 141 180 143 240 0 0 944
45 Barron Peter USA 240 103 180 180 240 0 0 943
46 Andrist Alfred SUI 207 115 180 180 240 0 0 922
47 Nyhegn Jes DEN 240 180 180 180 133 0 0 913
48 Zak Yehuda ISR 240 120 132 180 240 0 0 912
49 Bachmann Christoph SUI 183 180 119 180 240 0 0 902
50 Reuß Steffen GER 88 180 180 180 240 0 0 868
51 Wallace Robert NZL 240 180 180 180 87 0 0 867
52 Puhakka Risto USA 218 40 180 180 240 0 0 858
53 Abad Javier ESP 240 90 143 138 240 0 0 851
54 Campbell Malcolm AUS 183 179 180 57 240 0 0 839
55 Persson Anders SWE 240 150 180 102 139 0 0 811
56 Echivard Didier FRA 240 166 180 180 0 0 0 766
57 Brocks K Peter USA 240 53 180 180 81 0 0 734
58 Farkas Leslie CAN 167 180 141 111 127 0 0 726
59 Niiranen Meri FIN 147 180 180 147 55 0 0 709
60 Wang Huaqiang CHN 240 180 170 0 0 0 0 590
61 Goldstein Guy USA 240 0 0 0 0 0 0 240
MAX 240.180.180.180.240.540 420
Number of maxes in the round 48 43 52 51 48
Number of competitors with full sc 40 32 29 29 24
F1B
Place Name Name Nat 1 2 3 4 5 FO1 FO2 Total
1 Nouvian Richard FRA 240 180 180 180 240 360 501 1881
2 Kulakovsky Oleg UKR 240 180 180 180 240 360 490 1870
3 STEFANCHUK STEPAN UKR 240 180 180 180 240 360 465 1845
4 Jensen Blake USA 240 180 180 180 240 360 444 1824
5 Booth William USA 240 180 180 180 240 360 440 1820
6 Andriukov Alexander USA 240 180 180 180 240 360 417 1797
7 Batiuk George GER 240 180 180 180 240 360 409 1789
8 Bodin Jean Luc FRA 240 180 180 180 240 360 401 1781
9 Crowley Paul USA 240 180 180 180 240 360 359 1739
10 Weisfelner Ohad ISR 240 180 180 180 240 360 351 1731
11 Dong Qingming CHN 240 180 180 180 240 360 344 1724
12 Felix Ronald USA 240 180 180 180 240 360 340 1720
13 Broberg Håkan SWE 240 180 180 180 240 360 314 1694
14 Rossiter Paul AUS 240 180 180 180 240 360 313 1693
15 Obligenarz Tomer ISR 240 180 180 180 240 360 256 1636
16 Eimar Bror SWE 240 180 180 180 240 360 0 1380
17 Moennighoff Peter GER 240 180 180 180 240 285 0 1305
18 Squires Paul NZL 240 180 180 180 240 280 0 1300
19 Morgan Vin AUS 240 180 180 180 240 276 0 1296
20 Chevenard Didier FRA 240 180 180 180 240 265 0 1285
21 Greg Simon USA 240 180 180 180 240 265 0 1285
22 Jones Charles USA 240 180 180 180 240 216 0 1236
23 Marquois Bernard FRA 240 180 180 180 240 207 0 1227
24 Hagay Gil ISR 240 180 180 180 240 193 0 1213
25 Gorban Evgeny UKR 240 180 180 180 240 192 0 1212
26 Ghio Walt USA 240 180 180 180 240 185 0 1205
27 Richardson Michael USA 240 180 180 180 240 120 0 1140 ,
28 Wang Na CHN 240 180 180 180 240 4 0 1024
29 Lu Yang CHN 240 180 180 174 240 0 0 1014
30 Li Qinghua CHN 240 180 180 174 237 0 0 1011
31 Su Haotian CHN 240 180 180 174 234 0 0 1008
32 Fibish Tuvia ISR 240 180 180 180 218 0 0 998
33 Norvall Larry USA 211 180 180 180 240 0 0 991
34 Xie Penghui CHN 240 180 180 180 210 0 0 990
35 Ackerley Cameron CAN 240 149 180 180 240 0 0 989
36 MacCleery Richard USA 240 180 180 149 240 0 0 989
37 Schlosberg Aram USA 201 180 180 180 240 0 0 981
38 Gannon William USA 240 139 180 180 240 0 0 979
39 Lu Hong CHN 240 137 180 180 240 0 0 977
40 Nereng Vegar NOR 240 180 180 180 194 0 0 974
41 ODell Tiffaney USA 240 167 180 180 207 0 0 974
42 Schroedter Marty USA 240 180 180 180 190 0 0 970
43 Seifert Michael GER 240 127 180 180 240 0 0 967
44 Mykola Kovalenko UKR 240 180 180 180 178 0 0 958
45 Blazhevych Iurii UKR 240 180 116 180 240 0 0 956
46 Nishizawa Minoru JPN 240 180 110 180 240 0 0 950
47 Paff Dieter GER 158 180 180 180 240 0 0 938
48 Vivchar Igor UKR 240 180 180 135 200 0 0 935
49 Kawai Ryo JPN 240 180 180 180 150 0 0 930
50 Matsuo Tetsuro JPN 240 180 180 180 147 0 0 927
51 Larsen Dag Edvard NOR 240 180 180 180 128 0 0 908
52 Hemsworth Craig AUS 240 180 180 87 209 0 0 896
53 Schwartzbach Christian DEN 198 180 180 180 134 0 0 872
54 Morrell Roger NZL 240 180 180 109 136 0 0 845
55 McGuckin Derek USA 186 180 170 127 128 0 0 791
56 Liu Shiyun CHN 240 0 0 0 240 0 0 480
57 Wallace Robert NZL 0 0 0 173 0 0 0 173
58 Raymond Aimee USA 0 0 0 0 0 0 0 0
Max 240.180.180.180.240.360 0
Number of maxes in the round 51 50 52 47 40
Number of competitors with full 42 36 36 32 27
North American Cup 2018
F1C
Plac Name Name Nat 1 2 3 4 5 FO1 FO2 Total
1 Shvedenkov Yury CAN 240 180 180 180 240 360 417 1797
2 Summersby Roy Stephen AUS 240 180 180 180 240 360 395 1775
3 Parker Faust USA 240 180 180 180 240 360 381 1761
4 Mennano Guy USA 240 180 180 180 240 360 378 1758
5 Savuhina Larisa RUS 240 180 180 180 240 360 377 1757
6 Deng Hongyu CHN 240 180 180 180 240 360 0 1380
7 Sheng Xinpu CHN 240 180 180 180 240 356 0 1376
8 Gao Yuan CHN 240 180 180 180 240 332 0 1352
9 Roberts Mike USA 240 180 180 180 240 302 0 1322
10 Mathis Richard USA 240 180 180 180 240 247 0 1267
11 Chesson Don USA 240 180 180 180 240 245 0 1265
12 McBurnett Ron USA 240 180 180 180 240 159 0 1179
13 Babenko Artem UKR 240 180 176 180 240 0 0 1016
14 Lester Michael GBR 240 180 172 180 240 0 0 1012
15 Faux Kenneth GBR 217 180 180 180 240 0 0 997
18 Jack Alan GBR 232 180 180 157 240 0 0 989
19 Pope Gary AUS 240 180 180 132 240 0 972
20 Yin Zizhe CHN 240 180 180 180 139 0 0 919
21 Carroll Edward USA 240 180 180 79 240 0 0 919
MAX 240.180.180.180.240.300 420
Number of maxes in the round 16 18 16 15 17
Number of competitors with full s 16 16 14 12 11
North American Cup 2018
F1Q
Place Name Name Nat 1 2 3 4 5 Total
1 Jack Murphy USA 240 180 180 180 240 1020
2 Ioerger Thomas USA 240 180 180 180 180 960
3 Sifleet Robert USA 233 180 180 180 180 953
4 Seren Paul GER 240 120 139 180 240 919
5 Kaynes Ian GBR 135 180 77 180 183 755
6 Parker Julie USA 80 97 180 180 201 738
0 0 0 0 0 0
MAX 240.180.180.180.240.
Number of maxes in the ro 3 4 4 6 2
Number of competitors wit 3 2 2 2 1
|
Foto Roland
In F1A 18 competitors made 6 min in 1st flyoff. 10 min 2nd flyoff onThursday morning |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 16 Feb 2018 07:03 Naslov sporočila: |
|
|
Bob White Max Men International, Feb 16-18, Lost Hills, California (USA), F1ABCPQ
RESULTS
F1A
1. Aviv Balassiano, ISR +360 +600 +385
2. Lauri Malila, SUI +360 +600 +221
3. Jim Parker, USA +360 +600 +218
F1B
1. Sevak Malkhasyan, USA +360 +473
2. Minoru Nishizawa, JPN +360 +450
3. Hong Lu, CHN +360 +445
F1C
1. Artem Babenko, UKR +360 +480
2. Guy Mennano, USA +360 +414
3. Yuri Shvedenkov, CAN +360 +403
Full results by
Koda: |
F1A
Position F1A Rounds6 min10 min PM10 min AM
1 Balassiano Aviv ISR 1320 360 600 385
2 Malila Lauri SUI 1320 360 600 221
3 Parker Jim USA 1320 360 600 218
4 Nyhegn Jes DEN 1320 360 600 175
5 Halbmeier Dirk GER 1320 360 600 68
6 Findahl Per SWE 1320 360 466
7 Persson Anders SWE 1320 360 450
8 Issakov Saar ISR 1320 360 334
9 GrushkovskiyYuri UKR 1320 360 167
10 Sauter Dietrich GER 1320 351
11 Pecenkovic Enes BIH 1320 341
12 Bajorat Volker GER 1320 315
13 Jensen Steffen DEN 1320 289
14 Reuss Steffen GER 1320 285
15 Reshef Ziv ISR 1320 282
16 Andrist Dominik SUI 1320 275
17 Limberger Rene USA 1320 245
18 McKeever Mike USA 1320 243
19 Aberlenc Frederic FRA 1320 230
20 Valo Jari FIN 1320 226
21 Mitchell Phil AUS 1320 210
22 Bezak Ivan SVK 1320 207
23 Moskoviz Matti ISR 1320 201
24 Cooper John GBR 1318
24 Kosonozhkin Mikhail RUS 1318
25 Limberger Siegfried GER 1306
26 Andrist Christian SUI 1300
27 Echivard Didier FRA 1298
28 Campbell Malcolm AUS 1297
29 Barron Andrew USA 1295
30 Abad Javier ESP 1287
31 Kongstad Karsten DEN 1285
32 Shitrit Nir ISR 1283
33 Rasmussen Peter DEN 1277
34 Zink Don USA 1274
35 Koglot Roland SLO 1260
36 Koerbin Antony NZL 1258
37 Wallace Robert NZL 1252
38 Liu Jie CHN 1247
39 Zak Yehuda ISR 1240
40 Baruch Abraham ISR 1232
41 Pecenkovic Jasminka BIH 1199
42 Van Nest Brian USA 1192
43 Seren Johannes GER 1188
44 Goldstein Guy USA 1184
44 Allnutt Peter CAN 1184
46 Bauer Ken USA 1183
47 Bachmann Christoph SUI 1160
48 Banos Alfredo DanieARG 1143
49 Greub Martin SUI 1141
50 Lesko Robert CRO 1140
51 Niiranen Meri FIN 1112
52 Farkas Leslie CAN 1107
53 Puhakka Risto USA 1105
54 Stowe Tahn AUS 1094
55 Fradkin Igor USA 1084
56 Gao Xuyun CHN 1075
57 Challine Jean-Pierre FRA 1053
58 Brocks K Peter USA 1032
59 Brun Pierre USA 992
60 Barron Peter USA 971
61 Dong Ziyi CHN 854
62 Andrist Alfred SUI 625
F1B
Position F1B Rounds 6 min8 min
1 Malkhasyan Sevak USA 1320 360 473
2 Nishizawa Minoru JPN 1320 360 450
3 Lu Hong CHN 1320 360 445
4 Moennighoff Peter GER 1320 360 375
4 Andriukov Alexander USA 1320 360 375
6 Kulakovsky Oleg UKR 1320 360 367
7 Ackerley Cameron CAN 1320 360 347
8 Hagay Gil ISR 1320 360 343
9 Mathews Tony CAN 1320 360 341
10 Fibish Tuvia ISR 1320 360 336
11 Stefanchuk Stepan UKR 1320 360 335
12 Simon Greg USA 1320 360 324
13 Eimar Bror SWE 1320 360 320
14 Weisfelner Ohad ISR 1320 360 313
15 Matsuo Tetsuro JPN 1320 360 306
16 Dong Qingming CHN 1320 360 285
17 Kovalenko Mykola UKR 1320 360 284
17 Ghio Walt USA 1320 360 284
19 Jensen Blake USA 1320 360 278
20 Seifert Michael GER 1320 360 277
21 Bodin Jean Luc FRA 1320 360 270
22 Morgan Vin AUS 1320 360 268
23 Hemsworth Craig AUS 1320 360 265
24 Chevenard Didier FRA 1320 360 263
25 Squires Paul NZL 1320 360 256
26 Su Haotian CHN 1320 360 255
27 Larsen Dag Edvard NOR 1320 360 254
28 Gorban Evgeny UKR 1320 360 247
29 Norvall Larry USA 1320 360 239
30 Jones Charles USA 1320 360 234
31 Wang Na CHN 1320 360 231
32 Broberg Håkan SWE 1320 360 224
33 MacCleery Richard USA 1320 360 224
34 Nouvian Richard FRA 1320 360 216
34 Baruch Abraham ISR 1320 360 216
36 Batiuk George GER 1320 360 211
37 Schlosberg Aram USA 1320 273 0
38 Rossiter Paul AUS 1320 268 0
39 Clapp John USA 1320 0 0
40 Lu Yang CHN 1315
40 Piserchio Robert USA 1315
42 Li Qinghua CHN 1314
43 Paff Dieter GER 1311
43 Vivchar Igor UKR 1311
45 Felix Ronald USA 1308
46 Marquois Bernard FRA 1307
47 Schroedter Marty USA 1303
48 Achterberg Michael USA 1298
49 Kawai Ryo JPN 1293
50 Davis Mike USA 1290
51 Richardson Mike USA 1280
52 Schwartzbach Christian DEN 1273
53 McGuckin Derek USA 1272
54 Wallace Robert NZL 1269
55 Blazhevych Iurii UKR 1263
56 Raymond Aimee USA 1262
57 Seifert Philipp GER 1257
58 Morrell Roger NZL 1255
59 Nereng Vegar NOR 1238
60 Xie Penghui CHN 1220
61 Crowley Paul USA 1217
62 Liu Shiyun CHN 1188
63 Obligenarz Tomer ISR 1137
64 Gannon William USA 537
65 Ioerger Thomas USA 0
F1C
Position F1C Rounds6 min8 min
1 Babenko Artem UKR 1320 360 480
2 Mennano Guy USA 1320 360 414
3 Shvedenkov Yury CAN 1320 360 403
4 Gao Yuan CHN 1320 360 374
5 Malkhasyan Taron USA 1320 360 360
6 Sheng Xinpu CHN 1320 360 354
7 Savukhina Larisa RUS 1320 360 307
8 Roberts Mike USA 1320 307
9 Parker Faust USA 1320 287
10 Mathis Richard USA 1320 267
11 Faux Kenneth GBR 1320 196
12 Chesson Don USA 1311
13 Deng Hongyu CHN 1299
14 Summersby Roy Stephen AUS 1293
15 Carroll Edward USA 1268
16 Yin Zizhe CHN 1251
17 Lester Michael GBR 1235
18 McBurnett Ron USA 1206
19 Pope Gary AUS 1111
20 Jack Alan GBR 335
F1P
Position F1P Rounds
1 Ashworth Hayden USA 1320
2 Secor Randy USA 1275
3 Schneider Glenn USA 1153
4 Rousaville David USA 923
F1Q
Position F1Q Rounds
1 Sifleet Robert USA 1260
2 Seren Paul GER 1230
3 Ioerger Thomas USA 1224
4 Jack Murphy USA 1195
5 Kaynes Ian GBR 1189
6 SchlosbergAram USA 1155
|
Roland from MaxMen F1A day: sunny morning, completely calm, no cloud...
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 06 Mar 2018 08:08 Naslov sporočila: |
|
|
Stonehenge Cup, May 12, Andover (GBR), F1ABCQ
Equinox Cup, May 13, Andover (GBR), F1ABCQ
Info about UK World Cup Free Flight events from Facebook event:
---
Saturday 12th May, Stonehenge Cup for F1A, B, C/P & Q
Sunday 13th May, Equinox Cup for F1A, B, C/P & Q
UK entrants, please post your entry form to Peter Martin, 23 Woodland Court, Dyke Road Avenue, Hove, BN3 6DP, complete with payment cheque made out to 'BMFA'
Overseas entrants please email your entry to ffworldcupuk@gmail.com, you can pay for the entry on arrival
Please e-mail ffworldcupuk@gmail.com for further information. |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 09 Mar 2018 13:51 Naslov sporočila: |
|
|
Swedish Moose Cup, Mar 9, Säkylän Pyhhäjärvi (FIN), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Janne Savolainen, FIN 1295
2. Tapio Linkosalo, FIN 1277
3. Tapio Hanhilammi, FIN 1268
F1B
1. Janne Isotalo, FIN 1148
2. Maxim Solodov, RUS 1116
3. Sergei Zubakov, RUS 947
F1C
1. Kaarle Kuukka, FIN 316
F1Q
1. Matti Lihtamo, FIN 835
2. Ossi Kilpeläinen, FIN 819
3. Matti Soininen, FIN 714
F1A junior
1. Eero Henriksson, FIN 800
F1B junior
1. Vladislav Dreier, LAT 917
2. Ekaterina Demtsenko, LAT 399
3. Arvis Bitans, EST 180
Full list by
Nazadnje urejal/a Bogdan 12 Mar 2018 07:34; skupaj popravljeno 2 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 10 Mar 2018 15:45 Naslov sporočila: |
|
|
Bear Cup, Mar 10-11, Säkylän Pyhhäjärvi (FIN), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Per Findahl, SWE
2. Valery Polyaev, RUS
3. Olli-Matti Karhunen, FIN
F1B
1. Sergei Zubakov, RUS
2. Juhani Isotalo, FIN
3. Maxim solodov, RUS
F1C
1. Timo Niranen, FIN
2. Kaarle Kukka, FIN
3. Valtteri Niranen, FIN
F1Q
1. Juka Juslin, FIN
2. Matti Soinnen, FIN
3. Ossi Lilpelainen, FIN
Full list by |
|
Nazaj na vrh |
|
|
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
|