|
BORUTOV MODELARSKI FORUM - PROSTOLETEČI MODELI F1-ABCH
|
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
Avtor |
Sporočilo |
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 11 Feb 2018 19:48 Naslov sporočila: |
|
|
Kiwi World Cup of New Zealand, Feb 10-12, Lost Hills, California (USA), F1ABCPQ
RESULTS
F1A
1. Aviv Balassiano, ISR +473
2. Mikhail Kosonozhkin, RUS +429
3. Dirk Halbmeier, GER +422
F1B
1. Tony Mathews, CAN +487
2. Alexander Andriukov, USA +481
3. Igor Vivchar, UKR +473
F1C
1. Larisa Savukhina, RUS +397
2. Richard Mathis, USA +383
3. Artem Babenko, UKR +373
F1Q
1. Jack Murphy, USA +368
2. Robert Sifleet, USA +261
3. Dick Ivers, USA 894
Full list by
Koda: |
F1A
Family NamGiven Name 3 RoundRoundRoundRoundRoundFlyofTotal Place
BalassianoAviv ISR 240 180 180 180 120 473 1373 1
KosonozhkiMikhail RUS 240 180 180 180 120 429 1329 2
Halbmeier Dirk GER 240 180 180 180 120 422 1322 3
Mitchell Phil AUS 240 180 180 180 120 404 1304 4
Reuß Steffen GER 240 180 180 180 120 386 1286 5
Nyhegn Jes DEN 240 180 180 180 120 375 1275 6
Bezak Ivan SVK 240 180 180 180 120 374 1274 7
GrushkovskYuri UKR 240 180 180 180 120 342 1242 8
Andrist Dominik SUI 240 180 180 180 120 338 1238 9
Reshef Ziv ISR 240 180 180 180 120 338 1238 10
Echivard Didier FRA 240 180 180 180 120 327 1227 11
Bajorat Volker GER 240 180 180 180 120 324 1224 12
Liu Jie CHN 240 180 180 180 120 308 1208 13
Limberger Siegfried GER 240 180 180 180 120 301 1201 14
Rasmussen Peter DEN 240 180 180 180 120 301 1201 15
Shitrit Nir ISR 240 180 180 180 120 287 1187 16
Van Nest Brian USA 240 180 180 180 120 285 1185 17
Zak Yehuda ISR 240 180 180 180 120 273 1173 18
Greub Martin SUI 240 180 180 180 120 225 1125 19
Gao Xuyun CHN 240 180 180 180 120 138 1038 20
Jensen Steffen DEN 240 180 180 180 120 94 994 21
Challine Jean-Pierre FRA 240 180 180 180 120 0 900 22
Farmer Jim USA 240 180 180 180 120 0 900 23
Lesko Robert CRO 240 180 180 180 120 0 900 24
Malila Lauri SUI 240 175 180 180 120 895 25
Goldstein Guy USA 240 174 180 180 120 894 26
Stowe Tahn AUS 227 180 180 180 120 887 27
PecenkovicJasminka BIH 226 180 180 180 120 886 28
Andrist Christian SUI 240 180 180 164 120 884 29
Banos Alfredo DaniARG 221 180 180 180 117 878 30
Koglot Roland SLO 240 180 180 164 112 876 31
PecenkovicEnes BIH 240 156 180 180 120 876 32
Bauer Ken USA 240 180 180 155 120 875 33
Findahl Per SWE 240 180 154 180 120 874 34
Persson Anders SWE 240 169 145 180 120 854 35
McKeever Mike USA 184 180 180 180 120 844 36
Aberlenc Frederic FRA 195 180 180 164 120 839 37
RosenzweigShlomi USA 240 180 180 118 120 838 38
Wallace Robert NZL 240 180 180 180 57 837 39
Brocks K Peter USA 240 136 180 180 98 834 40
Brun Pierre USA 221 180 180 100 120 801 41
Campbell Malcolm AUS 175 162 180 155 120 792 42
Bachmann Christoph SUI 240 180 180 180 0 780 43
Limberger Rene USA 240 180 180 180 0 780 44
Sauter Dietrich GER 240 180 180 180 0 780 45
Seren Johannes GER 112 180 180 180 120 772 46
Kongstad Karsten DEN 220 164 180 180 0 744 47
Moskoviz Matti ISR 240 180 180 137DNF 737 48
Abad Javier ESP 240 180 112 180 21 733 49
Parker Jim USA 240 180 0 180 120 720 50
Andrist Alfred SUI 240 158 180 140 0 718 51
Allnutt Peter CAN 220 87 139 125 120 691 52
Cooper John GBR 199 122 180 180DNF 681 53
Issakov Saar ISR 240 180 180 31DNF 631 54
Dong Ziyi CHN 240 180 180DNF DNF 600 55
Puhakka Risto USA 66 159 180 180 0 585 56
Fathers Albert AUS 119 65 122 180DNF 486 57
Wang Huaqiang CHN 240 175DNF DNF DNF 415 58
Max Scores 240 180 180 180 120 600 1500
F1B
Family NameGiven Name 3 RoundRoundRoundRoundRoundFlyofTotal Place
Mathews Tony CAN 240 180 180 180 120 487 1387 1
Andriukov Alexander USA 240 180 180 180 120 481 1381 2
Vivchar Igor UKR 240 180 180 180 120 473 1373 3
Morgan Vin AUS 240 180 180 180 120 452 1352 4
Hagay Gil ISR 240 180 180 180 120 415 1315 5
Stefanchuk Stepan UKR 240 180 180 180 120 413 1313 6
Jensen Blake USA 240 180 180 180 120 406 1306 7
Nereng Vegar NOR 240 180 180 180 120 392 1292 8
Kovalenko Mykola UKR 240 180 180 180 120 390 1290 9
Kulakovsky Oleg UKR 240 180 180 180 120 389 1289 10
Jones Ryan USA 240 180 180 180 120 373 1273 11
Paff Dieter GER 240 180 180 180 120 372 1272 12
Gorban Evgeny UKR 240 180 180 180 120 369 1269 13
Jones Charles USA 240 180 180 180 120 368 1268 14
Larsen Dag EdvardNOR 240 180 180 180 120 365 1265 15
Malkhasyan Sevak USA 240 180 180 180 120 356 1256 16
Seifert Michael GER 240 180 180 180 120 324 1224 17
Li Qinghua CHN 240 180 180 180 120 322 1222 18
Dong Qingming CHN 240 180 180 180 120 321 1221 19
Davis Mike USA 240 180 180 180 120 317 1217 20
MoennighoffPeter GER 240 180 180 180 120 317 1217 21
Matsuo Tetsuro JPN 240 180 180 180 120 316 1216 22
Lu Yang CHN 240 180 180 180 120 314 1214 23
Baruch Abraham ISR 240 180 180 180 120 295 1195 24
Bodin Jean Luc FRA 240 180 180 180 120 289 1189 25
Lu Hong CHN 240 180 180 180 120 289 1189 26
Marquois Bernard FRA 240 180 180 180 120 279 1179 27
Obligenarz Tomer ISR 240 180 180 180 120 270 1170 28
Xie Penghui CHN 240 180 180 180 120 220 1120 29
Rossiter Paul AUS 240 180 180 180 120 164 1064 30
Su Haotian CHN 240 180 180 180 120 132 1032 31
Crowley Paul USA 240 180 180 180 120 121 1021 32
Booth William USA 240 180 180 180 120 73 973 33
Nouvian Richard FRA 240 180 180 170 120 890 34
Felix Ronald USA 240 180 150 180 120 870 35
SchwartzbacChristian DEN 240 180 180 150 120 870 36
Broberg Håkan SWE 240 178 180 148 120 866 37
Wang Na CHN 240 135 180 180 120 855 38
Ghio Walt USA 151 180 180 180 120 811 39
Hemsworth Craig AUS 154 180 180 180 91 785 40
Batiuk George GER 240 180 180 173DNF 773 41
Squires Paul NZL 240 103 180 146 97 766 42
McGuckin Derek USA 240 180 160 180DNF 760 43
Richardson Mike USA 240 180 180 160DNF 760 44
Liu Shiyun CHN 136 178 180 144 120 758 45
Norvall Larry USA 240 180 180 153DNF 753 46
Clapp John USA 240 180 180 146DNF 746 47
Fibish Tuvia ISR 240 180 180 141DNF 741 48
Chevenard Didier FRA 240 180 180 127DNF 727 49
Blazhevych Iurii UKR 240 180 180 22 0 622 50
Eimar Bror SWE 44DNF DNF DNF DNF 44 51
Max Scores 240 180 180 180 120 600 1500
F1C
Family NamGiven Name 3 RoundRoundRoundRoundRoundFlyofTotal Place
Savukhina Larisa RUS 240 180 180 180 120 397 1297 1
Mathis Richard USA 240 180 180 180 120 383 1283 2
Babenko Artem UKR 240 180 180 180 120 373 1273 3
MalkhasyanTaron USA 240 180 180 180 120 363 1263 4
McBurnett Ron USA 240 180 180 180 120 359 1259 5
Deng Hongyu CHN 240 180 180 180 120 347 1247 6
Summersby Roy StepheAUS 240 180 180 180 120 310 1210 7
Sheng Xinpu CHN 240 180 180 180 120 262 1162 8
Parker Faust USA 240 180 173 180 120 893 9
Gao Yuan CHN 240 180 180 167 120 887 10
Faux Kenneth GBR 240 180 165 180 120 885 11
Jack Alan GBR 240 180 161 180 120 881 12
Yin Zizhe CHN 240 180 150 180 120 870 13
Roberts Mike USA 240 180 180 143 0 743 14
Mennano Guy USA 240 180 180 127 0 727 15
Lester Michael GBR 31 150 180 180 120 661 16
Carroll Edward USA 177 180 180 119DNF 656 17
Chesson Don USA 240DNF 180 180DNF 600 18
Pope Gary AUS 240DNF DNF DNF DNF 240 19
Max Scores 240 180 180 180 120 600 1500
F1P
Family NamGiven Name 3 RoundRoundRoundRoundRoundFlyofFlyofFlyofTotal Place
Ashworth Hayden USA 170 180 0 164 120 634 1
Max Scores 240 180 180 180 120 360 480 600 2340
F1Q
Family NamGiven Name 3 Round Round Round Round Round FlyoffTotal Place
Murphy Jack USA 240 180 180 180 120 268 1168 1
Sifleet Robert USA 240 180 180 180 120 261 1161 2
Ivers Dick USA 240 174 180 180 120 894 3
Ioerger Thomas USA 201 180 180 180 120 861 4
Kaynes Ian GBR 238 175 153 143 65 774 5
Parker Julie USA 182 180 180 180 8 730 6
Seren Paul GER 117 180 180 180 21 678 7
Max Scores 240 180 180 180 120 600 1500 |
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 14 Feb 2018 20:00 Naslov sporočila: |
|
|
North American Cup of Canada, Feb 14, Lost Hills, California (USA), F1ABCQ
Roland sporoča z Valentinove tekme:
Tretji turnus PanAma gre k koncu. Zjutraj je bilo oblacno in popolnoma mirno, maloprej je pokukako sonce in zapihal rahli termicni veter... V F1A je 68 tekmovalcev... Ivan pravar ni zvozil, z Lekijem sva polna. Lep pozdrav vsem...
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 14 Feb 2018 20:06 Naslov sporočila: |
|
|
North American Cup of Canada, Feb 14, Lost Hills, California (USA), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Robert Leško, CRO
2. Per Findahl, SWE
3. Dirk Halbmeier, GER
F1B
1. Richard Nouvian, FRA
2. Oleg Kulakovsky, UKR
3. Stepan Stefanchuk, UKR
F1C
1. Yuri Shvedenkov, CAN
2. Roy Stephen Summersby, AUS
3. Faust Parker, USA
Full list by
Koda: |
F1A
Place Name Nat 1 2 3 4 5 FO1 FO2 Total
1 Lesko Robert CRO 240 180 180 180 240 360 404 1784
2 Findahl Per SWE 240 180 180 180 240 360 400 1780
3 Halbmeier Dirk GER 240 180 180 180 240 360 398 1778
4 Koglot Roland SLO 240 180 180 180 240 360 383 1763
5 Bajorat Volker GER 240 180 180 180 240 360 345 1725
6 Reshef Ziv ISR 240 180 180 180 240 360 338 1718
7 Moskovic Matti ISR 240 180 180 180 240 360 321 1701
8 Andrist Dominik SUI 240 180 180 180 240 360 320 1700
9 Aberlenc Frederic FRA 240 180 180 180 240 360 318 1698
10 Kosonozhkin Mikhail RUS 240 180 180 180 240 360 274 1654
11 Mitchell Phil AUS 240 180 180 180 240 360 265 1645
12 Fradkin Igor USA 240 180 180 180 240 360 256 1636
13 Pecenkovic Jasminka BIH 240 180 180 180 240 360 214 1594
14 Koerbin Antony NZL 240 180 180 180 240 360 211 1591
15 Sauter Dietrich GER 240 180 180 180 240 360 137 1517
16 Baruch Abraham ISR 240 180 180 180 240 360 78 1458
17 Valo Jari FIN 240 180 180 180 240 360 4 1384
18 Shitrit Nir ISR 240 180 180 180 240 360 0 1380
19 Issakov Saar ISR 240 180 180 180 240 349 0 1369
20 Limberger Rene USA 240 180 180 180 240 311 0 1331
21 Bauer Ken USA 240 180 180 180 240 283 0 1303
22 Banos Alfredo Dan ARG 240 180 180 180 240 200 0 1220
23 Grushkovskiy Yuri UKR 240 180 180 180 240 194 0 1214
24 Gao Xuyun CHN 240 180 180 180 240 189 0 1209
26 Liu Jie CHN 240 180 180 180 240 3 0 1023
26 Van Nest Brian USA 239 180 180 180 240 0 0 1019
27 Andrist Christian SUI 240 180 180 180 232 0 0 1012
28 Kongstad Karsten DEN 226 180 180 180 240 0 0 1006
29 Bezak Ivan SVK 240 180 160 180 240 0 0 1000
30 McKeever Mike USA 240 180 159 180 240 0 0 999
31 Jensen Steffen DEN 240 152 180 180 240 0 0 992
32 Stowe Tahn AUS 240 152 180 180 240 0 0 992
33 Cooper John GBR 206 180 180 180 240 0 0 986
34 Seren Johannes GER 240 140 180 180 240 0 0 980
35 Fathers Albert AUS 198 180 180 180 240 0 0 978
36 Dong Ziyi CHN 240 180 180 180 195 0 0 975
37 Balassiano Aviv ISR 240 180 180 180 195 0 0 975
38 Challine Jean-Pierre FRA 201 169 180 180 240 0 0 970
39 Malila Lauri SUI 240 128 180 180 240 0 0 968
40 Limberger Siegfried GER 240 180 180 180 184 0 0 964
41 Parker Jim USA 240 142 180 159 240 0 0 961
42 Brun pierre Pierre USA 219 140 180 180 240 0 0 959
43 Rasmussen Peter DEN 240 180 143 143 240 0 0 946
44 Pecenkovic Enes BIH 240 141 180 143 240 0 0 944
45 Barron Peter USA 240 103 180 180 240 0 0 943
46 Andrist Alfred SUI 207 115 180 180 240 0 0 922
47 Nyhegn Jes DEN 240 180 180 180 133 0 0 913
48 Zak Yehuda ISR 240 120 132 180 240 0 0 912
49 Bachmann Christoph SUI 183 180 119 180 240 0 0 902
50 Reuß Steffen GER 88 180 180 180 240 0 0 868
51 Wallace Robert NZL 240 180 180 180 87 0 0 867
52 Puhakka Risto USA 218 40 180 180 240 0 0 858
53 Abad Javier ESP 240 90 143 138 240 0 0 851
54 Campbell Malcolm AUS 183 179 180 57 240 0 0 839
55 Persson Anders SWE 240 150 180 102 139 0 0 811
56 Echivard Didier FRA 240 166 180 180 0 0 0 766
57 Brocks K Peter USA 240 53 180 180 81 0 0 734
58 Farkas Leslie CAN 167 180 141 111 127 0 0 726
59 Niiranen Meri FIN 147 180 180 147 55 0 0 709
60 Wang Huaqiang CHN 240 180 170 0 0 0 0 590
61 Goldstein Guy USA 240 0 0 0 0 0 0 240
MAX 240.180.180.180.240.540 420
Number of maxes in the round 48 43 52 51 48
Number of competitors with full sc 40 32 29 29 24
F1B
Place Name Name Nat 1 2 3 4 5 FO1 FO2 Total
1 Nouvian Richard FRA 240 180 180 180 240 360 501 1881
2 Kulakovsky Oleg UKR 240 180 180 180 240 360 490 1870
3 STEFANCHUK STEPAN UKR 240 180 180 180 240 360 465 1845
4 Jensen Blake USA 240 180 180 180 240 360 444 1824
5 Booth William USA 240 180 180 180 240 360 440 1820
6 Andriukov Alexander USA 240 180 180 180 240 360 417 1797
7 Batiuk George GER 240 180 180 180 240 360 409 1789
8 Bodin Jean Luc FRA 240 180 180 180 240 360 401 1781
9 Crowley Paul USA 240 180 180 180 240 360 359 1739
10 Weisfelner Ohad ISR 240 180 180 180 240 360 351 1731
11 Dong Qingming CHN 240 180 180 180 240 360 344 1724
12 Felix Ronald USA 240 180 180 180 240 360 340 1720
13 Broberg Håkan SWE 240 180 180 180 240 360 314 1694
14 Rossiter Paul AUS 240 180 180 180 240 360 313 1693
15 Obligenarz Tomer ISR 240 180 180 180 240 360 256 1636
16 Eimar Bror SWE 240 180 180 180 240 360 0 1380
17 Moennighoff Peter GER 240 180 180 180 240 285 0 1305
18 Squires Paul NZL 240 180 180 180 240 280 0 1300
19 Morgan Vin AUS 240 180 180 180 240 276 0 1296
20 Chevenard Didier FRA 240 180 180 180 240 265 0 1285
21 Greg Simon USA 240 180 180 180 240 265 0 1285
22 Jones Charles USA 240 180 180 180 240 216 0 1236
23 Marquois Bernard FRA 240 180 180 180 240 207 0 1227
24 Hagay Gil ISR 240 180 180 180 240 193 0 1213
25 Gorban Evgeny UKR 240 180 180 180 240 192 0 1212
26 Ghio Walt USA 240 180 180 180 240 185 0 1205
27 Richardson Michael USA 240 180 180 180 240 120 0 1140 ,
28 Wang Na CHN 240 180 180 180 240 4 0 1024
29 Lu Yang CHN 240 180 180 174 240 0 0 1014
30 Li Qinghua CHN 240 180 180 174 237 0 0 1011
31 Su Haotian CHN 240 180 180 174 234 0 0 1008
32 Fibish Tuvia ISR 240 180 180 180 218 0 0 998
33 Norvall Larry USA 211 180 180 180 240 0 0 991
34 Xie Penghui CHN 240 180 180 180 210 0 0 990
35 Ackerley Cameron CAN 240 149 180 180 240 0 0 989
36 MacCleery Richard USA 240 180 180 149 240 0 0 989
37 Schlosberg Aram USA 201 180 180 180 240 0 0 981
38 Gannon William USA 240 139 180 180 240 0 0 979
39 Lu Hong CHN 240 137 180 180 240 0 0 977
40 Nereng Vegar NOR 240 180 180 180 194 0 0 974
41 ODell Tiffaney USA 240 167 180 180 207 0 0 974
42 Schroedter Marty USA 240 180 180 180 190 0 0 970
43 Seifert Michael GER 240 127 180 180 240 0 0 967
44 Mykola Kovalenko UKR 240 180 180 180 178 0 0 958
45 Blazhevych Iurii UKR 240 180 116 180 240 0 0 956
46 Nishizawa Minoru JPN 240 180 110 180 240 0 0 950
47 Paff Dieter GER 158 180 180 180 240 0 0 938
48 Vivchar Igor UKR 240 180 180 135 200 0 0 935
49 Kawai Ryo JPN 240 180 180 180 150 0 0 930
50 Matsuo Tetsuro JPN 240 180 180 180 147 0 0 927
51 Larsen Dag Edvard NOR 240 180 180 180 128 0 0 908
52 Hemsworth Craig AUS 240 180 180 87 209 0 0 896
53 Schwartzbach Christian DEN 198 180 180 180 134 0 0 872
54 Morrell Roger NZL 240 180 180 109 136 0 0 845
55 McGuckin Derek USA 186 180 170 127 128 0 0 791
56 Liu Shiyun CHN 240 0 0 0 240 0 0 480
57 Wallace Robert NZL 0 0 0 173 0 0 0 173
58 Raymond Aimee USA 0 0 0 0 0 0 0 0
Max 240.180.180.180.240.360 0
Number of maxes in the round 51 50 52 47 40
Number of competitors with full 42 36 36 32 27
North American Cup 2018
F1C
Plac Name Name Nat 1 2 3 4 5 FO1 FO2 Total
1 Shvedenkov Yury CAN 240 180 180 180 240 360 417 1797
2 Summersby Roy Stephen AUS 240 180 180 180 240 360 395 1775
3 Parker Faust USA 240 180 180 180 240 360 381 1761
4 Mennano Guy USA 240 180 180 180 240 360 378 1758
5 Savuhina Larisa RUS 240 180 180 180 240 360 377 1757
6 Deng Hongyu CHN 240 180 180 180 240 360 0 1380
7 Sheng Xinpu CHN 240 180 180 180 240 356 0 1376
8 Gao Yuan CHN 240 180 180 180 240 332 0 1352
9 Roberts Mike USA 240 180 180 180 240 302 0 1322
10 Mathis Richard USA 240 180 180 180 240 247 0 1267
11 Chesson Don USA 240 180 180 180 240 245 0 1265
12 McBurnett Ron USA 240 180 180 180 240 159 0 1179
13 Babenko Artem UKR 240 180 176 180 240 0 0 1016
14 Lester Michael GBR 240 180 172 180 240 0 0 1012
15 Faux Kenneth GBR 217 180 180 180 240 0 0 997
18 Jack Alan GBR 232 180 180 157 240 0 0 989
19 Pope Gary AUS 240 180 180 132 240 0 972
20 Yin Zizhe CHN 240 180 180 180 139 0 0 919
21 Carroll Edward USA 240 180 180 79 240 0 0 919
MAX 240.180.180.180.240.300 420
Number of maxes in the round 16 18 16 15 17
Number of competitors with full s 16 16 14 12 11
North American Cup 2018
F1Q
Place Name Name Nat 1 2 3 4 5 Total
1 Jack Murphy USA 240 180 180 180 240 1020
2 Ioerger Thomas USA 240 180 180 180 180 960
3 Sifleet Robert USA 233 180 180 180 180 953
4 Seren Paul GER 240 120 139 180 240 919
5 Kaynes Ian GBR 135 180 77 180 183 755
6 Parker Julie USA 80 97 180 180 201 738
0 0 0 0 0 0
MAX 240.180.180.180.240.
Number of maxes in the ro 3 4 4 6 2
Number of competitors wit 3 2 2 2 1
|
Foto Roland
In F1A 18 competitors made 6 min in 1st flyoff. 10 min 2nd flyoff onThursday morning |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 16 Feb 2018 07:03 Naslov sporočila: |
|
|
Bob White Max Men International, Feb 16-18, Lost Hills, California (USA), F1ABCPQ
RESULTS
F1A
1. Aviv Balassiano, ISR +360 +600 +385
2. Lauri Malila, SUI +360 +600 +221
3. Jim Parker, USA +360 +600 +218
F1B
1. Sevak Malkhasyan, USA +360 +473
2. Minoru Nishizawa, JPN +360 +450
3. Hong Lu, CHN +360 +445
F1C
1. Artem Babenko, UKR +360 +480
2. Guy Mennano, USA +360 +414
3. Yuri Shvedenkov, CAN +360 +403
Full results by
Koda: |
F1A
Position F1A Rounds6 min10 min PM10 min AM
1 Balassiano Aviv ISR 1320 360 600 385
2 Malila Lauri SUI 1320 360 600 221
3 Parker Jim USA 1320 360 600 218
4 Nyhegn Jes DEN 1320 360 600 175
5 Halbmeier Dirk GER 1320 360 600 68
6 Findahl Per SWE 1320 360 466
7 Persson Anders SWE 1320 360 450
8 Issakov Saar ISR 1320 360 334
9 GrushkovskiyYuri UKR 1320 360 167
10 Sauter Dietrich GER 1320 351
11 Pecenkovic Enes BIH 1320 341
12 Bajorat Volker GER 1320 315
13 Jensen Steffen DEN 1320 289
14 Reuss Steffen GER 1320 285
15 Reshef Ziv ISR 1320 282
16 Andrist Dominik SUI 1320 275
17 Limberger Rene USA 1320 245
18 McKeever Mike USA 1320 243
19 Aberlenc Frederic FRA 1320 230
20 Valo Jari FIN 1320 226
21 Mitchell Phil AUS 1320 210
22 Bezak Ivan SVK 1320 207
23 Moskoviz Matti ISR 1320 201
24 Cooper John GBR 1318
24 Kosonozhkin Mikhail RUS 1318
25 Limberger Siegfried GER 1306
26 Andrist Christian SUI 1300
27 Echivard Didier FRA 1298
28 Campbell Malcolm AUS 1297
29 Barron Andrew USA 1295
30 Abad Javier ESP 1287
31 Kongstad Karsten DEN 1285
32 Shitrit Nir ISR 1283
33 Rasmussen Peter DEN 1277
34 Zink Don USA 1274
35 Koglot Roland SLO 1260
36 Koerbin Antony NZL 1258
37 Wallace Robert NZL 1252
38 Liu Jie CHN 1247
39 Zak Yehuda ISR 1240
40 Baruch Abraham ISR 1232
41 Pecenkovic Jasminka BIH 1199
42 Van Nest Brian USA 1192
43 Seren Johannes GER 1188
44 Goldstein Guy USA 1184
44 Allnutt Peter CAN 1184
46 Bauer Ken USA 1183
47 Bachmann Christoph SUI 1160
48 Banos Alfredo DanieARG 1143
49 Greub Martin SUI 1141
50 Lesko Robert CRO 1140
51 Niiranen Meri FIN 1112
52 Farkas Leslie CAN 1107
53 Puhakka Risto USA 1105
54 Stowe Tahn AUS 1094
55 Fradkin Igor USA 1084
56 Gao Xuyun CHN 1075
57 Challine Jean-Pierre FRA 1053
58 Brocks K Peter USA 1032
59 Brun Pierre USA 992
60 Barron Peter USA 971
61 Dong Ziyi CHN 854
62 Andrist Alfred SUI 625
F1B
Position F1B Rounds 6 min8 min
1 Malkhasyan Sevak USA 1320 360 473
2 Nishizawa Minoru JPN 1320 360 450
3 Lu Hong CHN 1320 360 445
4 Moennighoff Peter GER 1320 360 375
4 Andriukov Alexander USA 1320 360 375
6 Kulakovsky Oleg UKR 1320 360 367
7 Ackerley Cameron CAN 1320 360 347
8 Hagay Gil ISR 1320 360 343
9 Mathews Tony CAN 1320 360 341
10 Fibish Tuvia ISR 1320 360 336
11 Stefanchuk Stepan UKR 1320 360 335
12 Simon Greg USA 1320 360 324
13 Eimar Bror SWE 1320 360 320
14 Weisfelner Ohad ISR 1320 360 313
15 Matsuo Tetsuro JPN 1320 360 306
16 Dong Qingming CHN 1320 360 285
17 Kovalenko Mykola UKR 1320 360 284
17 Ghio Walt USA 1320 360 284
19 Jensen Blake USA 1320 360 278
20 Seifert Michael GER 1320 360 277
21 Bodin Jean Luc FRA 1320 360 270
22 Morgan Vin AUS 1320 360 268
23 Hemsworth Craig AUS 1320 360 265
24 Chevenard Didier FRA 1320 360 263
25 Squires Paul NZL 1320 360 256
26 Su Haotian CHN 1320 360 255
27 Larsen Dag Edvard NOR 1320 360 254
28 Gorban Evgeny UKR 1320 360 247
29 Norvall Larry USA 1320 360 239
30 Jones Charles USA 1320 360 234
31 Wang Na CHN 1320 360 231
32 Broberg Håkan SWE 1320 360 224
33 MacCleery Richard USA 1320 360 224
34 Nouvian Richard FRA 1320 360 216
34 Baruch Abraham ISR 1320 360 216
36 Batiuk George GER 1320 360 211
37 Schlosberg Aram USA 1320 273 0
38 Rossiter Paul AUS 1320 268 0
39 Clapp John USA 1320 0 0
40 Lu Yang CHN 1315
40 Piserchio Robert USA 1315
42 Li Qinghua CHN 1314
43 Paff Dieter GER 1311
43 Vivchar Igor UKR 1311
45 Felix Ronald USA 1308
46 Marquois Bernard FRA 1307
47 Schroedter Marty USA 1303
48 Achterberg Michael USA 1298
49 Kawai Ryo JPN 1293
50 Davis Mike USA 1290
51 Richardson Mike USA 1280
52 Schwartzbach Christian DEN 1273
53 McGuckin Derek USA 1272
54 Wallace Robert NZL 1269
55 Blazhevych Iurii UKR 1263
56 Raymond Aimee USA 1262
57 Seifert Philipp GER 1257
58 Morrell Roger NZL 1255
59 Nereng Vegar NOR 1238
60 Xie Penghui CHN 1220
61 Crowley Paul USA 1217
62 Liu Shiyun CHN 1188
63 Obligenarz Tomer ISR 1137
64 Gannon William USA 537
65 Ioerger Thomas USA 0
F1C
Position F1C Rounds6 min8 min
1 Babenko Artem UKR 1320 360 480
2 Mennano Guy USA 1320 360 414
3 Shvedenkov Yury CAN 1320 360 403
4 Gao Yuan CHN 1320 360 374
5 Malkhasyan Taron USA 1320 360 360
6 Sheng Xinpu CHN 1320 360 354
7 Savukhina Larisa RUS 1320 360 307
8 Roberts Mike USA 1320 307
9 Parker Faust USA 1320 287
10 Mathis Richard USA 1320 267
11 Faux Kenneth GBR 1320 196
12 Chesson Don USA 1311
13 Deng Hongyu CHN 1299
14 Summersby Roy Stephen AUS 1293
15 Carroll Edward USA 1268
16 Yin Zizhe CHN 1251
17 Lester Michael GBR 1235
18 McBurnett Ron USA 1206
19 Pope Gary AUS 1111
20 Jack Alan GBR 335
F1P
Position F1P Rounds
1 Ashworth Hayden USA 1320
2 Secor Randy USA 1275
3 Schneider Glenn USA 1153
4 Rousaville David USA 923
F1Q
Position F1Q Rounds
1 Sifleet Robert USA 1260
2 Seren Paul GER 1230
3 Ioerger Thomas USA 1224
4 Jack Murphy USA 1195
5 Kaynes Ian GBR 1189
6 SchlosbergAram USA 1155
|
Roland from MaxMen F1A day: sunny morning, completely calm, no cloud...
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 06 Mar 2018 08:08 Naslov sporočila: |
|
|
Stonehenge Cup, May 12, Andover (GBR), F1ABCQ
Equinox Cup, May 13, Andover (GBR), F1ABCQ
Info about UK World Cup Free Flight events from Facebook event:
---
Saturday 12th May, Stonehenge Cup for F1A, B, C/P & Q
Sunday 13th May, Equinox Cup for F1A, B, C/P & Q
UK entrants, please post your entry form to Peter Martin, 23 Woodland Court, Dyke Road Avenue, Hove, BN3 6DP, complete with payment cheque made out to 'BMFA'
Overseas entrants please email your entry to ffworldcupuk@gmail.com, you can pay for the entry on arrival
Please e-mail ffworldcupuk@gmail.com for further information. |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 09 Mar 2018 13:51 Naslov sporočila: |
|
|
Swedish Moose Cup, Mar 9, Säkylän Pyhhäjärvi (FIN), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Janne Savolainen, FIN 1295
2. Tapio Linkosalo, FIN 1277
3. Tapio Hanhilammi, FIN 1268
F1B
1. Janne Isotalo, FIN 1148
2. Maxim Solodov, RUS 1116
3. Sergei Zubakov, RUS 947
F1C
1. Kaarle Kuukka, FIN 316
F1Q
1. Matti Lihtamo, FIN 835
2. Ossi Kilpeläinen, FIN 819
3. Matti Soininen, FIN 714
F1A junior
1. Eero Henriksson, FIN 800
F1B junior
1. Vladislav Dreier, LAT 917
2. Ekaterina Demtsenko, LAT 399
3. Arvis Bitans, EST 180
Full list by
Nazadnje urejal/a Bogdan 12 Mar 2018 07:34; skupaj popravljeno 2 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 10 Mar 2018 15:45 Naslov sporočila: |
|
|
Bear Cup, Mar 10-11, Säkylän Pyhhäjärvi (FIN), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Per Findahl, SWE
2. Valery Polyaev, RUS
3. Olli-Matti Karhunen, FIN
F1B
1. Sergei Zubakov, RUS
2. Juhani Isotalo, FIN
3. Maxim solodov, RUS
F1C
1. Timo Niranen, FIN
2. Kaarle Kukka, FIN
3. Valtteri Niranen, FIN
F1Q
1. Juka Juslin, FIN
2. Matti Soinnen, FIN
3. Ossi Lilpelainen, FIN
Full list by |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 18 Mar 2018 20:16 Naslov sporočila: |
|
|
Holiday on Ice, Mar 17, Gjovik (NOR), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Per Findahl, SWE
2. Henrikas Aukstakis, LTU
3. Mikhail Kosonozhkin, RUS
F1B
1. Dag Edvard Larsen, NOR
2. Vegar Nereng, NOR
3. Rolandas Mackus, LTU
F1Q
1. Ossi Kilpelainen, FIN
2. Andreas Unioner, GER
Nazadnje urejal/a Bogdan 25 Mar 2018 19:02; skupaj popravljeno 1 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 25 Mar 2018 15:02 Naslov sporočila: |
|
|
SPZG Cup, Mar 24, Kietrz (POL), F1ABCPQ
RESULTS
F1A
1. Dirk Halbmeier, GER +360 +360
2. Frank Adametz, GER +360 +309
3. Ivan Bezak, SVK +360 +293
F1A junior
1. Filip Klobušicky, CZE +360 +230
2. Blažej Stachowski, POL +163
3. Jakub Kasperski, POL
F1B ???
1. Mike Woolner, GBR
3. Roel Lucassen, NED
3. Kacper Lukasiewicz (J), POL
F1C
1. Jerzy Vlodarczyk, POL 1020
2. Piotr Plachetka, POL 972
F1Q
1. Stanislaw Bolko, POL
2. Adrian Pogonowski (J), POL
3. Mattias Tietz, GER
Full list by
Nazadnje urejal/a Bogdan 28 Mar 2018 06:18; skupaj popravljeno 9 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 25 Mar 2018 15:05 Naslov sporočila: |
|
|
KAR-TEL Cup, Mar 25, Kietrz (POL), F1ABCPQ
RESULTS (only 3 rounds flown, wind 4-8 m/s)
F1A
1. Kosma Huber, SWE +88
2. Ivan Bezak, SVK +84
3. Steffen Reuss, GER +79
F1A junior
1. Damian Maderek, POL
2. Roksana Gadek, POL
3. Blažej Stachowski, POL
F1B
1. Adam Krawiec, POL +104
2. Dag Edvard Larsen, NOR +96
3. Evgeny Gorban, +95
F1B junior
1. Kacper Lukasiewicz, POL
2. Filip Rudzinski, POL
3. Zofia Zdancewicz, POL
F1C
1. Piotr Plachetka, POL 418
F1Q
1. Stanislaw Bolko, POL 540
2. Adrian Pogonowski (J), POL 450
3. Mattias Tietz, GER 441
Full list by
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 10 Apr 2018 09:10 Naslov sporočila: |
|
|
Elbrus Cup, Apr 9-13, Nalchik (RUS), F1ABCP
RESULTS
F1A
1. Anton Gorsky, RUS +360 +480
2. Yuri Evdokimov, RUS +360 +351
3. Mihail Lomov, RUS +360 +303
F1B
1. Albert Bulatov, RUS +360 +439
2. Radik Huziev, RUS +360 +384
3. Anatoliy Ribchenkov, RUS +360 +356
F1C Apr 12
1. Leonid Yakovenko, RUS +329
2. Nikolay Rekhin, RUS +326
3. Larisa Savukhina, RUS +299
Full list by
Koda: |
WORLD CUP event ELBRUS CUP F1A
plac Sportsmen ID FAI Country turs summ
1 2 3 4 5 6 7
1 Gorsky Anton 21967 RUS 240 180 180180 240 360 4801860
2 Evdokimov Yuriy 91070 RUS 240 180 180180 240 360 3511731
3 Lomov Mikhail 23985 RUS 240 180 180180 240 360 3031683
4 Kochkarev Mikhail 21699 RUS 240 180 180180 240 360 2831663
5 Naloev Alim 22944 RUS 240 180 180180 240 360 2721652
6 Kornushtnko Aleksan 92290 RUS 240 180 180180 240 360 2531633
7 Ryazantsev Aleksei 120788 RUS 240 180 180180 240 360 2201600
8 Lomov Nikolay 23988 RUS 240 180 180180 240 360 2061586
9 Evsukov Sergey 92371 RUS 240 180 180180 240 323 1343
10 Kokh Oleg 22396 RUS 240 180 180180 240 291 1311
11 Sidorkin Anton 108725 RUS 240 180 180180 240 258 1278
12 Tsoi Evgeni 21573 RUS 240 180 180180 240 237 1257
13 Kosonozhkin Mikhail 118443 RUS 240 180 180180 240 223 1243
14 Olesov Platon 109464 RUS 240 180 180180 240 182 1202
15 Kozyrev Sergey 22785 RUS 240 180 180180 240 160 1180
16 Osipkov Andrey 23013 RUS 240 180 180180 240 152 1172
17 Malakhov Grigoriy 103670 RUS 240 180 180180 240 136 1156
18 Dobrydnev Gennady 22564 RUS 240 180 180180 240 0 1020
19 Nebukin Mark 121547 RUS 240 180 180180 240 0 1020
20 Mkrtchyan Garri 70570 RUS 240 180 171180 240 1011
21 Polyaev Valeriy 91486 RUS 229 180 180180 240 1009
22 Panchenko Andrey 70613 RUS 240 180 180180 228 1008
23 Makarov Sergey 21692 RUS 240 180 152180 240 992
24 Agafonov Sergey 108012 RUS 240 180 180180 197 977
25 Moskalenko Dmitriy 70635 RUS 240 180 135180 240 975
26 Scherbakov Aleksand 23374 RUS 240 180 135180 240 975
27 Letunov Dmitriy 121776 RUS 190 180 180180 240 970
28 Evdokimov Aleksey 92372 RUS 240 180 180127 240 967
29 Khoroshev Alexey 23012 RUS 240 180 180180 186 966
30 Kornushtnko Sofia 101100 RUS 240 180 180180 184 964
31 Butsnevich Jgor 23925 RUS 240 180 180180 182 962
32 Gromov Sergey 22776 RUS 240 180 180180 181 961
33 Verkhovtsev Dmitry 93735 RUS 240 180 119180 240 959
34 Marzoev Igor 70713 RUS 240 180 180116 240 956
35 Bezukladnikov Andre 22636 RUS 240 109 180180 240 949
36 Kornushtnko Viaches 92289 RUS 240 180 180169 152 921
37 Nogtev Semen 92373 RUS 153 168 180180 240 921
38 Khoroshev Pavel 22171 RUS 240 180 180180 138 918
39 Leonov Sergey 123228 RUS 240 117 180138 240 915
40 Starikov Anatolii 70588 RUS 240 72 180180 240 912
41 Gusev Dmitriy 94324 RUS 179 180 180180 181 900
42 Muhamedynov Iskande 121784 RUS 240 81 180155 240 896
43 Sankin Viacheslav 121461 RUS 115 180 180180 240 895
44 Prigara Mikhail 83386 RUS 112 180 180180 240 892
45 Poletaev Andrey 121773 RUS 103 180 180180 240 883
46 Pilnov Mikhail 121824 RUS 240 180 180180 96 876
47 Naloev Andrei 93235 RUS 240 180 180180 95 875
48 Nicheporuk Alecandr 107884 RUS 240 180 180119 155 874
49 Gritsunov Iurii 121452 RUS 240 180 148180 124 872
50 Evsukov Vadim 121449 RUS 126 180 180132 240 858
51 Kovalev Sergey 108887 RUS 76 180 180180 240 856
52 Filatov Pavel 65539 RUS 240 0 180169 240 829
53 Chernigin ?irill 70683 RUS 131 180 180180 150 821
54 Khabibullin Rinat 70618 RUS 137 180 180128 191 816
55 Sankin Evgeny 22781 RUS 120 180 180180 152 812
56 Bardin Vladimir 22397 RUS 28 180 180180 240 808
57 Aliev Eldar 23028 RUS 197 180 180 69 162 788
58 Yurchenko Aleksandr 93774 RUS 240 100 180 95 160 775
59 Anisimov Nikita 22401 RUS 129 180 180 97 168 754
60 Leonov Gennady 23912 RUS 152 180 0180 240 752
61 Serochkin Evgeny 93243 RUS 121 180 22180 240 743
62 Skorikov Sergey 121445 RUS 240 87 180117 95 719
63 Zherukov Samir 121785 RUS 75 70 180 91 215 631
64 Lebishov Vasiliy 121852 RUS 75 51 180180 136 622
65 Semenov Aleksandr 92293 RUS 148 4 87116 240 595
66 Getokov Dzhambulat 121787 RUS 57 60 69180 71 437
67 Pashchenko Andrei 113303 RUS 240 0 0 63 120 423
68 Lahtin Erik 121831 RUS 78 56 180 80 0 394
69 Ulbashev Muhammat 121477 RUS 65 71 60 73 103 372
70 Tekuzhev Said 107081 RUS 51 26 100 35 41 253
71 Unazhokov Islam 121830 RUS 202 3 0 0 0 205
WORLD CUP event ELBRUS CUP F1B
place Sportsmen ID FAI Country turs summ
1 2 3 4 5 6 7
1 Bulatov Albert 70577 RUS 240180180180240360439 1819
2 Khuziev Radik 91069 RUS 240180180180240360384 1764
3 Rybchenkov Anatoliy 70584 RUS 240180180180240360356 1736
4 Solodov Maxim 118438 RUS 240180180180240360335 1715
5 Milutkin Alexandr 121444 RUS 240180180180240360304 1684
6 Fedorov Oleg 22287 RUS 240180180180240360296 1676
7 Burdov Andrey 21697 RUS 240180180180240360131 1511
8 Pakulin Mikhail 92369 RUS 240180180180240351 1371
9 Abramov Oleg 23006 RUS 240180180180240322 1342
10 Makhmutov Ilnur 76071 RUS 240180180180240315 1335
11 Ryabov Vladislav 121542 RUS 240180180180240306 1326
12 Gorbach Grigory 22080 RUS 236180180180240 1016
13 Malyutin Viktor 70622 RUS 240180172180240 1012
14 JKuznecov Vladislav 86180 RUS 240170180180240 1010
15 Lomov Pavel 23986 RUS 240180163180240 1003
16 Filippov Alexey 92294 RUS 240163180180240 1003
17 Goryachev Vitaly 92288 RUS 222180180180240 1002
18 Zubakov Sergey 118444 RUS 240155180180240 995
19 Useynov Timur 91268 RUS 240180180152240 992
20 Degtyarev Sergey 108721 RUS 240180148180240 988
21 Blokhin Dmitry 23365 RUS 240143180180240 983
22 Chepkasov Alexey 70585 RUS 240168180146240 974
23 Egorov Aleksandr 70623 RUS 191180180180240 971
24 JNesterenko Iliya 109466 RUS 240120180180240 960
25 Kurabtsev Vladimir 93320 RUS 174180180180240 954
26 JDaidiev Kamil 103626 RUS 171180180180240 951
27 Yurtseven Istem 169017 TUR 171180180180240 951
28 JKornushtnko Sofia 101100 RUS 159180180180240 939
29 Kustarnikov Sergey 70581 RUS 240172105180240 937
30 JZinovev Anton 122827 RUS 156180180180240 936
31 Tribunskiy Lev 23780 RUS 240180180180154 934
32 JObuhov Iliya 70659 RUS 194180180139240 933
33 Khoroshev Alexey 23012 RUS 201180174136240 931
34 Lunev Oleg 121550 RUS 209180180180174 923
35 Lomov Sergey 29987 RUS 168152180180240 920
36 Norin Sergey 109001 RUS 139180180180240 919
37 Letov Gennadiy 121806 RUS 198180180180175 913
38 Panchenko Andrey 70613 RUS 197180180180176 913
39 Bogdanov Vladislav 66499 RUS 125180180180240 905
40 Afanas'ev Valeriy 92746 RUS 240144 98180240 902
41 Dobrinsky Youri 92754 RUS 151180143180240 894
42 Felix Ronald 72171 USA 197180180180157 894
43 Gainibasharov Vladim 22414 RUS 172180180180164 876
44 Doronin Andrey 83875 RUS 240141180180131 872
45 Khoroshev Pavel 22171 RUS 190180180 75240 865
46 Gusakov Dmitry 68256 RUS 77180180180240 857
47 Novikov Aleksandr 22364 RUS 240180180180 35 815
48 Lepa Viacheslav 68229 RUS 131180180180143 814
49 Khrebtov Andrey 121536 RUS 132180 86180206 784
50 Tatarenkom Andrey 22416 RUS 150180144180 96 750
51 Romanovskiy Valeryan 121447 RUS 240180180 49 81 730
52 Mazitov Nail 22777 RUS 240 86165130104 725
53 Kataev Vladimir 70620 RUS 102180 89180150 701
54 Sheerenkov Andrey 119533 RUS 156116180134 71 657
55 Burdov Aleksey 91487 RUS 240108107180 0 635
56 JGoncharov Maxim 121476 RUS 73 69180170120 612
57 JBondarenko Ermolay 121479 RUS 6180 96175130 587
58 Doronin Daniil 83868 RUS 83 50 85180167 565
59 JFrolov Kirill 118826 RUS 102180 88169 2 541
60 Muravtsev Aleksandr 70703 RUS 240180 0 0 0 420
61 Beletskiy Yury 83129 RUS 215180 0 0 0 395
WORLD CUP event ELBRUS CUP F1C
plac Sportsmen ID FAI Country turs summ
1 2 3 4 5 6
1 Yakovenko Leonid 70569 RUS 240 180 180 180 240 329 1349
2 Rekhin Nikolay 21695 RUS 240 180 180 180 240 326 1346
3 Savukhina Larissa 76073 RUS 240 180 180 180 240 299 1319
4 Polyakova Polina 92300 RUS 240 180 180 180 240 293 1313
5 Protasov Sergey 83392 RUS 240 180 180 180 240 285 1305
6 Lukinov Vitaly 92303 RUS 240 180 180 180 240 280 1300
7 Mikhailenko Alexan107879 RUS 240 180 180 180 240 277 1297
8 Talanov Alexei 22853 RUS 240 180 180 180 240 268 1288
9 Zibirov Valeri 108927 RUS 240 180 180 180 240 268 1288
10 Mushtukov Valentin23010 RUS 240 180 180 180 240 265 1285
11 Babenko Artem 91804 UKR 240 180 180 180 240 239 1259
12 Vyazov Alexandr 65249 RUS 240 180 180 180 240 239 1259
13 Katyba Serhiy 123649 UKR 240 180 180 180 240 228 1248
14 Ivanov Vladimir 21916 RUS 240 180 180 180 240 213 1233
15 Siromiatnikov Dmit23996 RUS 240 180 180 180 240 213 1233
16 Chuchukalov Leonid70665 RUS 240 180 180 180 240 196 1216
17 Ardeev Sergey 92368 RUS 240 180 180 180 240 193 1213
18 Drozdov Alexandr 121465 RUS 240 180 180 180 240 147 1167
19 Loginov Dmitry 93323 RUS 222 180 180 180 240 1002
20 Savukhin Sergei 91488 RUS 240 180 180 180 213 993
21 Tsekhin Dmitry 108884 RUS 240 180 152 180 240 992
22 Karpov Alexey 91072 RUS 240 180 148 180 240 988
23 Perchuk Yury 93236 RUS 240 147 180 180 240 987
24 Ivanov Vasiliy 118824 RUS 240 180 146 180 240 986
25 Morozov Aleksandr 93732 RUS 240 180 180 180 200 980
26 Isakov Vladislav 93751 RUS 240 180 119 180 240 959
27 Kuznetsov Oleg 70614 RUS 168 180 180 180 240 948
28 Revazov Maxim 22665 RUS 203 180 140 180 240 943
29 Safronov Dmitri 70633 RUS 220 180 110 180 240 930
30 Barabanov Vladimir70591 RUS 240 180 180 180 131 911
31 Kantiev Zaurbek 121539 RUS 240 180 180 125 152 877
32 Mesheryakov Alekse70615 RUS 240 180 149 125 177 871
33 Trapeznikov Ilia 83410 RUS 240 180 180 30 240 870
34 Klimakova Elizavet92297 RUS 190 180 180 180 133 863
35 Galaktionov Leonid70574 RUS 240 22 180 180 229 851
36 Lipov Vladislav 70657 RUS 145 180 180 180 161 846
37 Subbotin Vasiliy 93737 RUS 59 180 180 180 240 839
38 Nekrasov Alexey 22778 RUS 240 180 180 99 124 823
39 Kabalin Aleksey 112383 RUS 88 148 140 180 180 736
40 Moskalenko Sofya 118442 RUS 240 180 13 88 209 730
41 Brusov Vladimir 69751 RUS 0 0 180 180 201 561
42 Alekseev Aleksandr70704 RUS 142 116 94 150 0 502
43 Nekrasov Stepan 108370 RUS 73 130 0 0 0 203
44 Pershin Vladimir 21538 RUS 0 0 173 0 0 173
WORLD CUP event ELBRUS CUP F1P
plac Sportsmen ID FAI Country turs summ
1 2 3 4 5 6
1 Polyakova Polina 92300 RUS 240 180 180 180 240 293 1313
2 Zibirov Valeri 108927 RUS 240 180 180 180 240 268 1288
3 Tsekhin Dmitry 108884 RUS 240 180 152 180 240 992
4 Ivanov Vasiliy 118824 RUS 240 180 146 180 240 986
5 Safronov Dmitri 70633 RUS 220 180 110 180 240 930
6 Trapeznikov Ilia 83410 RUS 240 180 180 30 240 870
7 Klimakova Elizavet92297 RUS 190 180 180 180 133 863
8 Lipov Vladislav 70657 RUS 145 180 180 180 161 846
9 Subbotin Vasiliy 93737 RUS 59 180 180 180 240 839
10 Kabalin Aleksey 112383 RUS 88 148 140 180 180 736
11 Moskalenko Sofya 118442 RUS 240 180 13 88 209 730
12 Nekrasov Stepan 108370 RUS 73 130 0 0 0 203
|
Nazadnje urejal/a Bogdan 01 Maj 2018 08:14; skupaj popravljeno 3 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 13 Apr 2018 05:58 Naslov sporočila: |
|
|
Harghita Cup, Apr 14-15, Deva (ROU), F1ABCPQ
RESULTS
F1A
1. Thomas Strobel, GER
2. Sijarto Szilard, ROU
3. Gerhard Arimger, AUT
F1B
1. Stepan Stefanchuk, UKR
2. Adam Krawiec, POL
3. Dag Edvard Larsen, NOR
F1Q
1. András Jancsó, HUN
2. Gábor Milák, HUN
3. Gábor Kertész, HUN
Photos by Ansgar Nüttgens
More photos by Gabor Kertesz (second day) https://kerteszgaborf1qfreeflight.wordpress.com/2018/04/16/harghita-wc-second-day-2018-04-15/
Ansgar's review:
---
HARGHITA CUP - the place to be this weekend !!
A great grassfield, best weather on Saturda,y good organisation of contest - what you want more as freeflight sportsman.
SATURDAY - F1A
2 rounds with 240 sec in absolutely calm air from 9 - 11"30 , the 3rd also same conditions and then blow the wind up to 5-7 m/sec and strong thermal .
Due yesterday evening the wind was blowing 5-6 m/sec, decision was to fly on Sunday morning at seven.
It was a memorable FlyOff, due the German Thomas Strobel beat all LDA cracks with a non bunting zoom starting model and a clever tactical flight. When the FO was started, Thomas feel well air on ground, went at once up, make a circle and reach 83m after launch. It looks not so spectacular like a LDA rocket start to 100m+ and therefore nobody followed him, but the air was so good, that Thomas 'swim' nearly in this height for 3min away and glide with a classical profile slowly down and reach 409 sec.
SuNDAY F1BCQ and H
Difficult flying in windy conditions - wind from east 5-7 m/sec, but field was huge enough.
Nazadnje urejal/a Bogdan 17 Apr 2018 08:02; skupaj popravljeno 11 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 13 Apr 2018 06:01 Naslov sporočila: |
|
|
Naloev Cup, Apr 13-17, Nalchik (RUS), F1ABCP
RESULTS
F1A
1. Mihail Kochkarev, RUS +360 +452
2. Yuri Evdokimov, RUS +360 +447
3. Mihail Lomov, RUS +360 +432
F1B
1. Albert Burdov, RUS
2. Andrei Khrebtov, RUS
3. Gainibasharov
F1C Apr 16
1. Nikolay Rekhin, RUS +360 +413
2. Artem Babenko, UKR +360 +403
3. Alexandr Morozov, RUS +360 +363
Full list by
Koda: |
WORLD CUP event NALOEV CUP
F1A R
plac Sportsmen ID FAI Country turs summ
1 2 3 4 5 6 7
1 Kochkarev Mikhail 21699 RUS 240 180 180180 240 360 4521832
2 Evdokimov Yuriy 91070 RUS 240 180 180180 240 360 4471827
3 Lomov Mikhail 23985 RUS 240 180 180180 240 360 4321812
4 Gorsky Anton 21967 RUS 240 180 180180 240 360 4181798
5 Makarov Sergey 21692 RUS 240 180 180180 240 360 3571737
6 Tsoi Evgeni 21573 RUS 240 180 180180 240 360 3451725
7 Khoroshev Alexey 23012 RUS 240 180 180180 240 360 3421722
8 Butsnevich Jgor 23925 RUS 240 180 180180 240 360 3351715
9 Kosonozhkin Mikhail 118443 RUS 240 180 180180 240 360 3021682
10 Kozyrev Sergey 22785 RUS 240 180 180180 240 360 2311611
11 Lomov Nikolay 23988 RUS 240 180 180180 240 348 1368
12 Polyaev Valeriy 91486 RUS 240 180 180180 240 338 1358
13 Diadechko Oleg 76076 RUS 240 180 180180 240 332 1352
14 Nebukin Mark 121547 RUS 240 180 180180 240 309 1329
15 Olesov Platon 109464 RUS 240 180 180180 240 305 1325
16 Sankin Evgeny 22781 RUS 240 180 180180 240 295 1315
17 Panchenko Andrey 70613 RUS 240 180 180180 240 289 1309
18 Khabibullin Rinat 70618 RUS 240 180 180180 240 288 1308
19 Osipkov Andrey 23013 RUS 240 180 180180 240 282 1302
20 Ryazantsev Aleksei 120788 RUS 240 180 180180 240 278 1298
21 Naloev Alim 22944 RUS 240 180 180180 240 272 1292
22 Naloev Andrei 93235 RUS 240 180 180180 240 271 1291
23 Mkrtchyan Garri 70570 RUS 240 180 180180 240 258 1278
24 Verkhovtsev Dmitry 93735 RUS 240 180 180180 240 255 1275
25 Kantipaylo Evgeny 110834 RUS 240 180 180180 240 250 1270
26 Moskalenko Dmitriy 70635 RUS 240 180 180180 240 248 1268
27 Agafonov Sergey 108012 RUS 240 180 180180 240 244 1264
28 Bardin Vladimir 22397 RUS 240 180 180180 240 230 1250
29 Marzoev Igor 70713 RUS 240 180 180180 240 225 1245
30 Kornushtnko Aleksan 92290 RUS 240 180 180180 240 218 1238
31 Gusev Dmitriy 94324 RUS 240 180 180180 240 211 1231
32 Bezukladnikov Andre 22636 RUS 240 180 180180 240 210 1230
33 Muhamedynov Iskande 121784 RUS 240 180 180180 240 192 1212
34 Dobrydnev Gennady 22564 RUS 240 180 180180 240 180 1200
35 Gromov Sergey 22776 RUS 240 180 180180 240 170 1190
36 Pilnov Mikhail 121824 RUS 240 180 180180 240 164 1184
37 Filatov Pavel 65539 RUS 240 180 180180 240 113 1133
38 Evsukov Sergey 92371 RUS 240 180 180180 230 1010
39 Starikov Anatolii 70588 RUS 213 180 180180 240 993
40 Leonov Sergey 123228 RUS 211 176 180180 240 987
41 Nicheporuk Alecandr 107884 RUS 198 180 180180 240 978
42 Sidorkin Anton 108725 RUS 240 180 143149 240 952
43 Sankin Viacheslav 121461 RUS 171 180 180180 240 951
44 Khoroshev Pavel 22171 RUS 240 180 180180 166 946
45 Scherbakov Aleksand 23374 RUS 240 103 180180 240 943
46 Shirkov Vadim 23992 RUS 240 180 180 94 240 934
47 Anokhin Leonid 22079 RUS 240 180 145180 183 928
48 Semenov Aleksandr 92293 RUS 158 166 180180 240 924
49 Skorikov Sergey 121445 RUS 208 131 180180 222 921
50 Yurchenko Aleksandr 93774 RUS 240 180 180180 140 920
51 Poletaev Andrey 121773 RUS 174 180 180140 240 914
52 Evdokimov Aleksey 92372 RUS 223 180 180180 133 896
53 Prigara Mikhail 83386 RUS 240 180 30180 240 870
54 Aliev Eldar 23028 RUS 240 25 180180 240 865
55 Ulbashev Muhammat 121477 RUS 221 127 180 82 240 850
56 Kokh Oleg 22396 RUS 135 180 180180 168 843
57 Chernigin ?irill 70683 RUS 105 180 180180 169 814
58 Kovalev Sergey 108887 RUS 230 89 180133 182 814
59 Serochkin Evgeny 93243 RUS 167 180 155180 124 806
60 Malakhov Grigoriy 103670 RUS 135 180 180180 122 797
61 Nogtev Semen 92373 RUS 213 180 114180 86 773
62 Anisimov Nikita 22401 RUS 95 180 180180 118 753
63 Letunov Dmitriy 121776 RUS 72 180 180180 131 743
64 Getokov Dzhambulat 121787 RUS 101 92 180 91 226 690
65 Lahtin Erik 121831 RUS 163 132 121129 79 624
66 Leonov Gennady 23912 RUS 223 104 163 4 116 610
67 Tekuzhev Said 107081 RUS 71 104 154180 91 600
68 Zherukov Samir 121785 RUS 84 96 62105 205 552
WORLD CUP event NALOEV CUP F1B
plac Sportsmen ID FAI Country turs summ
1 2 3 4 5 6 7
1 Burdov Andrey 21697 RUS 240180180180180360300 1620
2 Khrebtov Andrey 121536 RUS 240180180180180360268 1588
3 Gainibasharov Vladim22414 RUS 240180180180180360257 1577
4 Malyutin Viktor 70622 RUS 240180180180180360254 1574
5 Khoroshev Alexey 23012 RUS 240180180180180360241 1561
6 Afanas'ev Valeriy 92746 RUS 240180180180180360234 1554
7 Blokhin Dmitry 23365 RUS 240180180180180360230 1550
8 Yurtseven Istem 169017 TUR 240180180180180360117 1437
9 Degtyarev Sergey 108721 RUS 240180180180180241 1201
10 Kustarnikov Sergey 70581 RUS 240180180180180228 1188
11 Egorov Aleksandr 70623 RUS 240180180180180185 1145
12 Bondarenko Ermolay 121479 RUS 240180180180180176 1136
13 Solodov Maxim 118438 RUS 240180180180180 77 1037
14 Letov Gennadiy 121806 RUS 240180180180180 0 960
15 Bulatov Albert 70577 RUS 240175180180180 955
16 Norin Sergey 109001 RUS 240180163180168 931
17 Filippov Alexey 92294 RUS 240149180180180 929
18 Nesterenko Iliya 109466 RUS 240147180180180 927
19 Muravtsev Aleksandr 70703 RUS 240141180180180 921
20 Rybchenkov Anatoliy 70584 RUS 240180180140180 920
21 Milutkin Alexandr 121444 RUS 240180134180180 914
22 Zubakov Sergey 118444 RUS 240180132180180 912
23 Useynov Timur 91268 RUS 240180127180180 907
24 Burdov Aleksey 91487 RUS 240126180180180 906
25 Tatarenkom Andrey 22416 RUS 240157180152169 898
26 Makhmutov Ilnur 76071 RUS 240180115180180 895
27 Doronin Andrey 83875 RUS 240112180180180 892
28 Khuziev Radik 91069 RUS 240180109180180 889
29 Ryabov Vladislav 121542 RUS 240141147180180 888
30 Khoroshev Pavel 22171 RUS 178180167180180 885
31 Felix Ronald 72171 USA 240180180 94180 874
32 Fedorov Oleg 22287 RUS 149180180180180 869
33 Obuhov Iliya 70659 RUS 240153104180180 857
34 Lunev Oleg 121550 RUS 135180180180180 855
35 Lepa Viacheslav 68229 RUS 240180 74180180 854
36 Pakulin Mikhail 92369 RUS 240118130180180 848
37 Zinovev Anton 122827 RUS 240137 95180180 832
38 Bychenkov Yury 92367 RUS 158180118180180 816
39 Goryachev Vitaly 92288 RUS 168180180180 82 790
40 Dobrinsky Youri 92754 RUS 240125103180128 776
41 Lomov Pavel 23986 RUS 53180180180180 773
42 Chepkasov Alexey 70585 RUS 234 98108180131 751
43 Novikov Aleksandr 22364 RUS 135126126180180 747
44 Panchenko Andrey 70613 RUS 167137180134116 734
45 Sheerenkov Andrey 119533 RUS 216112 83180142 733
46 Goncharov Maxim 121476 RUS 240147 84 74180 725
47 Daidiev Kamil 103626 RUS 117180124122180 723
48 Bogdanov Vladislav 66499 RUS 0180180180180 720
49 Gusakov Dmitry 68256 RUS 178151 67118180 694
50 Gorbach Grigory 22080 RUS 239180180 52 32 683
51 Abramov Oleg 23006 RUS 141180180180 0 681
52 Kuznecov Vladislav 86180 RUS 102111101180180 674
53 Tribunskiy Lev 23780 RUS 118180 97 79180 654
54 Romanovskiy Valeryan121447 RUS 89180 73125174 641
55 Mesheryakov Aleksei 70615 RUS 240 0 0180180 600
56 Mazitov Nail 22777 RUS 240180 3140 0 563
57 Kataev Vladimir 70620 RUS 90 94 0 0 0 184
58 Kurabtsev Vladimir 93320 RUS 141 0 0 0 0 141
WORLD CUP event NALOEV CUP F1C
plac Sportsmen ID FAI Country turs summ
1 2 3 4 5 6 7
1 Rekhin Nikolay 21695 RUS 240 180 180 180 240 360 413 1793
2 Babenko Artem 91804 UKR 240 180 180 180 240 360 403 1783
3 Morozov Aleksandr 93732 RUS 240 180 180 180 240 360 363 1743
4 Polyakova Polina 92300 RUS 240 180 180 180 240 360 328 1708
5 Mushtukov Valentin23010 RUS 240 180 180 180 240 360 325 1705
6 Savukhina Larissa 76073 RUS 240 180 180 180 240 360 319 1699
7 Ivanov Vasiliy 118824 RUS 240 180 180 180 240 360 314 1694
8 Zibirov Valeri 108927 RUS 240 180 180 180 240 360 297 1677
9 Ardeev Sergey 92368 RUS 240 180 180 180 240 351 1371
10 Vyazov Alexandr 65249 RUS 240 180 180 180 240 342 1362
11 Isakov Vladislav 93751 RUS 240 180 180 180 240 313 1333
12 Yakovenko Leonid 70569 RUS 240 180 180 180 240 299 1319
13 Tsekhin Dmitry 108884 RUS 240 180 180 180 240 292 1312
14 Ivanov Vladimir 21916 RUS 240 180 180 180 240 213 1233
15 Protasov Sergey 83392 RUS 213 180 180 180 240 993
16 Kuznetsov Oleg 70614 RUS 240 180 180 148 240 988
17 Katyba Serhiy 123649 UKR 240 144 180 180 240 984
18 Revazov Maxim 22665 RUS 201 180 180 180 240 981
19 Chuchukalov Leonid70665 RUS 194 180 180 180 240 974
20 Mikhailenko Alexan107879 RUS 240 133 180 180 240 973
21 Nekrasov Alexey 22778 RUS 204 150 180 180 240 954
22 Savukhin Sergei 91488 RUS 240 180 180 180 172 952
23 Loginov Dmitry 93323 RUS 240 180 104 180 240 944
24 Perchuk Yury 93236 RUS 162 180 180 180 240 942
25 Subbotin Vasiliy 93737 RUS 225 140 156 180 240 941
26 Karpov Alexey 91072 RUS 240 180 180 98 240 938
27 Trapeznikov Ilia 83410 RUS 240 180 180 97 240 937
28 Kabalin Aleksey 112383 RUS 172 180 180 171 204 907
29 Lipov Vladislav 70657 RUS 126 180 180 180 231 897
30 Talanov Alexei 22853 RUS 240 180 127 106 240 893
31 Pershin Vladimir 21538 RUS 240 107 180 110 240 877
32 Safronov Dmitri 70633 RUS 93 180 180 180 218 851
33 Barabanov Vladimir70591 RUS 240 120 180 51 240 831
34 Lukinov Vitaly 92303 RUS 141 143 77 180 240 781
35 Mesheryakov Alekse70615 RUS 150 180 180 0 240 750
36 Kislovski Anatoli 93728 RUS 115 180 180 180 68 723
37 Danielyan Igor 119539 RUS 240 0 125 101 240 706
38 Kantiev Zaurbek 121539 RUS 240 133 127 65 136 701
39 Nekrasov Stepan 108370 RUS 158 180 180 11 160 689
40 Drozdov Alexandr 121465 RUS 140 21 120 165 240 686
41 Galaktionov Leonid70574 RUS 21 180 106 12 240 559
42 Lisenkov Viktor 121554 RUS 107 92 139 140 76 554
43 Alekseev Aleksandr70704 RUS 168 98 180 0 82 528
44 Siromiatnikov Dmit23996 RUS 130 108 0 0 0 238
WORLD CUP event NALOEV CUP F1P
plac Sportsmen ID FAICountry turs summ
1 2 3 4 5 6 7
1 Polyakova Poli92300 RUS 240180180180240363281708
2 Ivanov Vasiliy118824 RUS 240180180180240363141694
3 Zibirov Valeri108927 RUS 240180180180240362971677
4 Tsekhin Dmitry108884 RUS 240180180180240292 1312
5 Subbotin Vasil93737 RUS 225140156180240 941
6 Trapeznikov Il83410 RUS 24018018097 240 937
7 Kabalin Alekse112383 RUS 172180180171204 907
8 Lipov Vladisla70657 RUS 126180180180231 897
9 Safronov Dmit70633 RUS 93 180180180218 851
10 Nekrasov Stepa108370 RUS 15818018011 160 689
|
Nazadnje urejal/a Bogdan 01 Maj 2018 08:13; skupaj popravljeno 1 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 17 Apr 2018 07:59 Naslov sporočila: |
|
|
Tui Cup of New Zealand, Apr 16, Narrandera, NSW (AUS), F1ABC
RESULTS (when available)
F1A
1. Phil Mitchell, AUS
2. Tumur Sanjaa, MGL
3. Malcolm Campbell, AUS
F1B
1. Craig Hensworth, AUS
2. Xin Pu Sheng, CHN
3. Richard Blackam, AUS
F1C
1. Yuan Gao, CHN
2. Roy Summersby, AUS
3. Gary Pope, AUS
Koda: |
Tui Cup 2018 - Narrandera
A New Zealand World Cup event
F1A 1 2 3 4 5 Flyof Total
1 Mitchell, Phil AUS 240 180 180 155 180 935
2 Sanjaa, Tumur MGL 161 180 180 179 180 880
3 Campbell, Malcolm AUS 172 121 180 141 180 794
4 Van Nest, Brian USA 240 180 180 135 0 735
5 Fathers, Albert AUS 0 180 100 134 180 594
F1B 1 2 3 4 5 Flyof Total
1 Hemsworth, Craig AUS 240 180 180 180 180 310 1270
2 Sheng Xin Pu CHN 240 180 180 180 180 308 1268
3 Blackam, Richard AUS 234 180 169 166 180 929
3 Ackery, David NZ 240 180 149 180 180 929
5 Morgan, Vin AUS 240 180 180 141 180 921
6 Goodwin, Gary AUS 240 130 180 180 180 910
7 Hao, Bruce AUS 240 180 122 180 180 902
8 Rossiter, Paul AUS 240 180 180 69 27 696
9 Maynard, Graham AUS 240 180 15 143 86 664
10 Jones, Charlie USA 234 180 0 0 180 594
11 Liu, Jia Hing CHN 240 64 0 0 0 304
F1C 1 2 3 4 5 Flyof Total
1 Gao, Yuan CHN 240 180 180 180 180 405 1365
2 Summersby, Roy AUS 240 180 180 180 180 360 1320
3 Pope, Gary AUS 240 180 180 180 180 352 1312
4 Ji, Wei CHN 240 180 180 180 180 341 1301
5 MC Donald, Shayne AUS 240 180 180 180 180 310 1270
6 Mijiddorj, Gongor MGL 230 180 180 180 180 950
7 Tolmie, Shannon AUS 177 180 117 122 111 707
8 Pollock, Neil AUS 132 0 0 0 0 132
All results unofficial, apologies for any errors.
|
Nazadnje urejal/a Bogdan 25 Apr 2018 10:59; skupaj popravljeno 8 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
|