BORUTOV MODELARSKI FORUM - PROSTOLETEČI MODELI F1-ABCH Seznam forumov BORUTOV MODELARSKI FORUM - PROSTOLETEČI MODELI F1-ABCH

Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   RSS Feed   Registriraj seRegistriraj se

Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
bovci
Vajenec

Pridružen/-a: 25.10. 2008, 13:44
Prispevkov: 35

PrispevekObjavljeno: 16 Maj 2009 08:34    Naslov sporočila: 25th Puszta Cup Odgovori s citatom

Zanima me, ce gre kdo na Puzsto ?
Jaz razmisljam, da bi sel, vendar se mi ne gre samemu. Sel bi v petek okoli poldneva, nazaj v nedeljo po F1B,C..

PrispevekObjavljeno: 25 Maj 2009 07:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi gremo (DMP + AK MS), v petek opoldne, vendar se vračamo v soboto po F1A.
Damjan

PrispevekObjavljeno: 25 Maj 2009 11:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zal.... Jaz bi rad odlicno sobotno uvrstitev ponovil tudi v nedeljo... .Smile
Bogdan

PrispevekObjavljeno: 31 Maj 2009 09:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prvi dan Puszte je bilo kar nekaj sreče z vremenom, brez dežja je zdržalo skoraj do pavze za kosilo, potem pa se je pavza zaradi daljše plohe podaljšala na dobro uro in pol. S termiko je bilo kar nekaj težav, vendar je bilo še po treh turnusih (zadnji natisnjeni rezultati) od 85 tekmovalcev 54 polnih. Kar se tiče rezultatov, organizatorji se ob tem niso preveč izkazali, zmagal je Yablanovsky, Leško je bil tretji, od naših je bil med kakimi 15 flyoffovci le Boštjan Bagari, ki je bil tudi na sedem minut dober (start je bil ob osmih zvečer), žal še nimamo rezultatov, še za prve tri organizatorji ob pol devetih zvečer niso bili preveč gotovi.
Je pa bilo dobro kosilo, krompir z dušeno čebulo in suuper pečena ovčetina, pa nekaj zelenjave. Smile

PrispevekObjavljeno: 31 Maj 2009 20:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Boštjan, napiši kaj glede pritožbe, za kaj se sploh gre !???
Bostjan

PrispevekObjavljeno: 31 Maj 2009 20:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem natančno zakaj se je pritožil. Vem samo da se je pritožil da bi naj v fly off-u letel 293s. Bomo pa morali počakati do uradnih rezultatov.
Gost

PrispevekObjavljeno: 31 Maj 2009 20:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NEURADNI PODATEK !!!

Na oglasni deski je bilo objavljeno, da je pritožba rešena v korist Kulmakka. Pritožba naj bi bila podana, ker naj bi konec Fly-offa piskali po devetih minutah, torej 1 minuto prezgodaj. Naj ponovim, da so to NEURADNI PODATKI !
h.kreso
Gost

PrispevekObjavljeno: 31 Maj 2009 21:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja sam bio kod sata i zvonilo je točno u 20:10 no da li je zvonilo za početak točno u 20:00 i kada je on sebi startao štopericu neznam, no žalio se da je zvonilo u 9 minuti za kraj

I hrpa ljudi je bila tamo, i glavni koji je zvonio je rekao da smo svi svjedoci da je završilo na vrijeme i da nije startao

Krešo
fly
Gost

PrispevekObjavljeno: 31 Maj 2009 21:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Borut je napisal/a:

to nije istina! ja sam bio (i još dosta ljudi) sa sucem koji je zvonio za kraj, točno je pazio da na sekundu zvoni na vrijeme. Neznam na koji sat je Kulmakko gledao, ali važeći sat je bio onaj na koji je i gledao sudac koji je zvonio za kraj fly off-a.
Damjan

PrispevekObjavljeno: 31 Maj 2009 22:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Madžari so madžari....Jaz ravno zaradi takih stvari ne grem rad na madžarske tekme.Poleg tega pa še 6-7 tekmovalcev na startno mesto....
Jaz sicer nisem bil tam,slisal pa sem za izjavo Ervina Buhekerja, da garantira, da je bil turnus 10 minut. Je pa tezko soditi o tem, ce me ni bilo poleg.....
Bostjan

PrispevekObjavljeno: 01 Jun 2009 10:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz dvomim, da bi se sodnik ki je bil pri uri zmotil, ker se je vsak začetek in konec turnusa držal na sekundo natančno. In tudi v fly offu nisem imel občutek, da bi prehitro označil konec turnusa.
Glede na to da sem sam nekje odpel model v 4 min turnusa in da sem odletel 242s mislim, da je bilo vse vredu z dolžino turnusa. No bomo pa morali počakati na uradne rezultate.

LP

P.S.: Škoda, da ni bilo več tekmovalcev, ker mislim da smo imeli srečo z vremenom(razen tiste plohe) in je bila vredu tekma.
Bostjan

PrispevekObjavljeno: 01 Jun 2009 13:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Organizator je objavil že tudi rezultate:

Lp
Boštjan
Pokaži sporočila:
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    BORUTOV MODELARSKI FORUM - PROSTOLETEČI MODELI F1-ABCH Seznam forumov -> Tekmovanja / Competitions Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas