|
BORUTOV MODELARSKI FORUM - PROSTOLETEČI MODELI F1-ABCH
|
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
Avtor |
Sporočilo |
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 04 Jun 2018 06:18 Naslov sporočila: |
|
|
Istanbul Free Flight cup, Jun 1-3, Vize - Kirklareli (TUR), F1ABC
RESULTS
F1A
1. Miroslav Mandichev, BUL
2. Momchil Yordanov, BUL
3. Osman Sevgi, TUR
F1B
1. Ismail Sarioglu, TUR
2. Valentin Savov, BUL
3. Genko Petrov, BUL
Full list by
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 10 Jun 2018 16:13 Naslov sporočila: |
|
|
Jutland Heath Cup, Jun 9, Viborg (DEN), F1ABQ
RESULTS
F1A
1. Dirk Halbmaier, GER
2. Sigfried Limberger, GER
3. Kevin Lamers, NED
F1B
1. Dag Edvard Larsen, NOR
2. Hubert Pietzko, GER
3. Samir Hadzovic, BIH
Full list .PDF by
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 15 Jun 2018 10:22 Naslov sporočila: |
|
|
35th Srem Cup, Jun 16, Aradac - Zrenjanin (SRB), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Frank Adametz, GER
2. Sergey Makarov, RUS
3. Matija Hrast, SLO
F1A junior
1. Vitek Roessler, CZE
2. Maj Habjanič, SLO
3. Matoush Kulich, CZE
F1B
1. Berndt Silz, GER
2. Svetozar Gostojić, SRB
3. Soniboj Sabo, CRO
F1B junior
1. Aleksandar Cvetanovski, MKD
2. Vidak, Veselinović, SRB
F1C
1. Anton Pavel Videnšek, SLO
2. Steffan Reinwald, GER
F1Q
1. Gabor Kertesz, HUN
2. Gabor Milak, HUN
3. Andrasz, Janczo, HUN
Full list by
Nazadnje urejal/a Bogdan 19 Jun 2018 10:13; skupaj popravljeno 2 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 17 Jun 2018 04:06 Naslov sporočila: |
|
|
51st Memorial Djordje Žigić, Jun 17, Aradac - Zrenjanin (SRB), F1ABC
RESULTS
F1A
1. Anton Gorsky, RUS
2. Frank Adametz, GER
3. Luka Bitežnik, SLO
3. Ittai Shichman, ISR
F1A junior
1. Vitek Rossler, CZE
2. Filip Klobušicky, SVK
3. Sara Budimčić, BIH
F1B
1. Bernd Silz, GER
2. Adam Krawiec, POL
3. Svetozar Gostojić, SRB
F1B junior
1. Vidak Veselinović, SRB
2. Aleksandar Cvetanovski, MKD
F1C
1. Anton Pavel Videnšek, SLO
Full list by
Nazadnje urejal/a Bogdan 19 Jun 2018 10:21; skupaj popravljeno 3 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 28 Jun 2018 07:52 Naslov sporočila: |
|
|
Swedish Cup, Jun 28, Mörbylånga (Alvaret), Öland (SWE), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Kosma Huber, SWE +190 +188
2. Steffen Jensen, DEN +190 +183
3. Arturs Sorocenkovs, LAT +185
F1B
1. Dag Edvard Larsen, NOR 1020
2. Walt Ghio, USA 1005
3. Samir Hadzović, BIH 995
F1Q
1. Matti Lihtamo, FIN 981
2. Andreas Lindner, GER 960
3. Per Grunnet, DEN 902.
Full list by
Photos by Per Findahl:
Nazadnje urejal/a Bogdan 02 Jul 2018 07:10; skupaj popravljeno 9 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 28 Jun 2018 07:53 Naslov sporočila: |
|
|
Danish Cup, Jun 29, Mörbylånga (Alvaret), Öland (SWE), F1ABCPQ
RESULTS
F1A
1. Per Findahl, SWE +198
2. Valeriy Polyaev, RUS +197
3. Anders Persson +182
F1B
1. Walt Ghio, USA +205
2. Maxim Solov, RUS +202
3. Dag Edvard Larsen, NOR +198
F1Q
1. Matti Lihtamo, FIN 720
2. Per Gunnet, DEN 689
3. Andreas Lindner, GER 682
Full list by
Lars Jesnsen on FB: Plenty of wind. Round 4 - around 8 m/s. 3 min max gave 1.800 to 2.200 meter retrieval.
Nazadnje urejal/a Bogdan 05 Jul 2018 06:41; skupaj popravljeno 10 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 28 Jun 2018 07:53 Naslov sporočila: |
|
|
Norwegian Cup, Jul 1, Mörbylånga (Alvaret), Öland (SWE), F1ABCQ
RESULTS
F1A
1. Valeriy Polyaev, RUS +81
2. Per Findahl, SWE +78
3. John Carter, GBR+ 72
F1B
1. Walt Ghio, USA +81
2. Bror Eimar, SWE +80
3. Vegar Nereng, NOR 75
F1Q
1. Per Grunnet, DEN 394
Full list by
Nazadnje urejal/a Bogdan 05 Jul 2018 06:44; skupaj popravljeno 2 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 04 Jul 2018 06:10 Naslov sporočila: |
|
|
Asian Cup, Jul 4, Ulaanbaatar (MGL), F1ABCP
RESULTS
F1A
1. Tsogbayar.D, MGL, +600
2. Tumur Sanjaa, MGL +226
3. Ganzorig.Ch, MGL 930
F1B
1. Yuan Wei, CHN +600 +429
2. Tae Hyok, PRK +600 +336
3. Erdenedavaa.B MGL +484
F1C
1. Bum-Erdene, MGL +600 +600
2. Leonid ChuChukalov, RUS +600 +497
3. Gao Yuan, CHN +600 +375
Some photos from the field by Gongor Mijiddorj
Nazadnje urejal/a Bogdan 10 Jul 2018 10:49; skupaj popravljeno 2 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
|