|
BORUTOV MODELARSKI FORUM - PROSTOLETEČI MODELI F1-ABCH
|
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
Avtor |
Sporočilo |
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 05 Jul 2018 06:33 Naslov sporočila: |
|
|
Mongolian Cup, Jul 5, Ulaanbaatar (MGL), F1ABCP
RESULTS
F1A
1. Un Bok, PRK, +296
2. Bat-Erdene.G (J), MGL +206
3. Tsogtbayar.D, MGL +169
F1B
1. Solongo.S, MGL +361
2. Batbold.S, MGL +285
3. Erdendavaa.B, MGL +261
F1C
1. Gao Yuan, CHN 960
2. Amar-Otgon.A, MGL 879
3. Erdenbayar. U, MGL 799
Nazadnje urejal/a Bogdan 10 Jul 2018 11:49; skupaj popravljeno 3 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 07 Jul 2018 17:52 Naslov sporočila: |
|
|
54th Mostar cup, Jul 7, Mostar (BIH), F1ABCQ
RESULTS
F1A strong wind at FO time
1. Gerhard Aringer, AUT
1. Ramiro Gonzales, ARG
1. Kimmo Kulmakko, FIN
1. Ivan Bezjak, SVK
F1A junior
1. Maj Habjanič, SLO
2. Matic Pirih, SLO
3. Martin Bencik, SLO
F1B FO wind 13+ m/s
1. Radoje Blagojević, SRB
1. Bojan Gostojić, SRB
1. Vinko Tomljanović, CRO
1. Ljubomir Drobisz, CZE
Full list by
Pre-Flyoff list of results:
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 09 Jul 2018 07:21 Naslov sporočila: |
|
|
37th Antonov Cup, Jul 6-7, Chernigiv (UKR), F1ABCPQ
RESULTS (when available)
F1A
1. Yuri Gruahkovskiy, UKR +284
2. Mikhaylo Lazaryev, UKR +254
3. Viktor Chygyr, UKR +250
F1B
1. Oleg Kulakovsky, UKR +420 +89
2. Alexandr Kulakovsky, UKR +420 +88
3. Igor Vivchar, UKR +419
F1C
1. Serhiy Katiba, UKR +372
2. Victor Tymoschenko, UKR +348
3. Volodymyr Sychov, SLO +347
Full list by
Nazadnje urejal/a Bogdan 12 Jul 2018 07:18; skupaj popravljeno 7 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 09 Jul 2018 07:22 Naslov sporočila: |
|
|
Viktor Stamov Cup-Golden Automn, Jul 7-8, Chernigiv (UKR), F1ABCPQ
RESULTS (when available)
F1A
1. Oleg Pshenichnyy, UKR +263
2. Roman Lavrinov, UKR +215
3. Denys Yaremenko, UKR 1010
F1B
1. Eitan Habba, ISR +420 +540
2. Mykola Kovalenko, UKR +420 +485
3. Stepan Stefanchuk, +420 +439
F1C
1. Serhey Katiba, UKR +393
2. Vadym Pecherytsya, UKR +357
3. Vasyl Zosymenko, UKR +348
Full list by
Nazadnje urejal/a Bogdan 11 Jul 2018 05:57; skupaj popravljeno 2 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 20 Jul 2018 12:01 Naslov sporočila: |
|
|
Herend Cup, Jul 21-22, Szentes (HUN), F1ABCPQ
RESULTS (when available)
F1A
1. Ittai Shichman, ISR
2. Matija Hrast, SLO
3. Gerhard Aringer, AUT
F1B
1. Yaron Karpel, ISR
2. Oleg Kulakovsky, UKR
3. Martin Hartl, CZE
F1C
1. Artem Babenko, UKR
2. Aleksandr Drozdov, RUS
3. Francois Ducassou, FRA
Full list by
You can find more info about Herend Cup and ECh 2018 in this thread |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 03 Avg 2018 12:12 Naslov sporočila: |
|
|
Memorial Borislav Bardarov, Aug 3-4, Pazardzik (BUL), F1ABCPQ
RESULTS
F1A
1. Robert Leško, CRO +360 +600 + 407
2. Mikhail Kosonozhkin, RUS +360 +600 +398
3. Tomer Roysin (J), ISR +360 +600 +382
F1B
1. Kyle Gerspacher (J), USA +354
2. Gil Hagay, ISR +325
3. Petr Drobisz (J), CZE +226
F1C
1. Stancho Dobrev, BUL 1008
2. Petio Genchev, BUL 929
3. Nikolaj Jivkov, BUL 493
Nazadnje urejal/a Bogdan 06 Avg 2018 06:46; skupaj popravljeno 11 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 03 Avg 2018 12:14 Naslov sporočila: |
|
|
Bulgaria Cup, Aug 4-5, Pazardzik (BUL), F1ABCPQ
RESULTS (when available)
F1A
1. Eyal Galor, ISR
2. Per Findahl, SWE
3. Alexey Khoroshev, RUS
F1B
1. Or Shabat, ISR +397
2. Evgeny Gorban, RUS +395
3. Stanislaw Skibicki, POL +375
F1C
1. Petyo Genchev, BUL 960
2. Jerzy Wlodarczyk, POL 954
3. Stancho Dobrev, BUL 938
After round 5
Final results
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 11 Avg 2018 04:12 Naslov sporočila: |
|
|
Poitou, Aug 10-11, Noizé (Thouars) (FRA), F1ABCPQ
F1A Unoficial
1. Niels Wijhoven, NED +360 +600
2. Gerhard Aringer, AUT +360 +365
3. Richard Jack, GBR +360 +323
F1B
1. Mickael Rigault, FRA +360 +600
2. Gerard Willemsen, NED +360 +448
3. Jean-Luc Drapeau, FRA +360 +390
F1C
1. Gauthier Briere, FRA +360 +600
2. Timo Niranen, FIN +360
3. Francois Ducassou, FRA +32
Nazadnje urejal/a Bogdan 16 Avg 2018 09:39; skupaj popravljeno 5 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
Objavljeno: 16 Avg 2018 08:49 Naslov sporočila: |
|
|
Hispano-Francia Contest, Aug 13-14, St Jean de Sauvres (FRA), F1ABC
RESULTS
F1A
1. Christoph Bachmann, SUI +360 +282
2. Richard Jack, GBR +360 +210
3. Bernard Trachez, FRA +320
F1B
1. Roel Lucassen, NED 1320
2. Richard Nouvian, FRA 1310
3. Gerard Marquois, FRA 1289 +319
F1C
1. Miguel Dupont, FRA 1320
2. Alan Jack, GBR 1255
3. Pierre MArrot, FRA 1116
F1Q
1. Olexsandr Maksimov, UKR 1269
2. Tom Oxager, DEN 1245
3. Pascal Ceres, FRA 684
Nazadnje urejal/a Bogdan 16 Avg 2018 12:47; skupaj popravljeno 1 krat |
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bogdan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:32 Prispevkov: 4330
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bostjan Stara kljuka
Pridružen/-a: 22.10. 2008, 06:53 Prispevkov: 326
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
Bozo Stara kljuka
Pridružen/-a: 10.08. 2009, 15:55 Prispevkov: 112 Kraj: Nova Pazova, Srbija
|
|
Nazaj na vrh |
|
|
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
|